MyBenefit Skipass jest już dostępny w systemie kafeteryjnym. To unikalna propozycja – uniwersalny karnet na trasy zjazdowe w dowolnym z 15 ośrodków narciarskich zlokalizowanych na terenie 3 województw: dolnośląskiego, śląskiego i małopolskiego (m.in. Kotelnica Białczańska, Czarna Góra oraz Ski & Sun).

 

Łącznie skipass daje możliwość wyboru między 98 trasami zjazdowych o długości niemal 100 km.

 

– MyBenefit Skipass to unikalny na polskim rynku produkt. Udało się nam przy pomocy jednego karnetu umożliwić dostęp do kilkunastu najlepszych ośrodków narciarskich na terenie całej południowej Polski. Już w zeszłym roku, kiedy produkt miał premierę, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród użytkowników systemu kafeteryjnego MyBenefit. Pozytywne reakcje są dla nas bardzo  ważne, ponieważ konsekwentnie rozwijamy w systemie MyBenefit ofertę własnych, atrakcyjnych świadczeń z zakresu sportu, rekreacji i wypoczynku. W ten sposób chcemy pomóc firmom i ich pracownikom w realizacji polityki work-life balance – mówi Witold Szlachta, prezes firmy MyBenefit i pomysłodawca systemu kafeteryjnego MyBenefit.

Kod należy wymienić na jednodniowy karnet uprawniający do jazdy dziennej w dowolnym z 15 ośrodków narciarskich oznaczonych jako „Partner systemu MyBenefit”. Skipass można zrealizować przez cały sezon narciarski 2015/2016, nie później niż do 1.04.2016 r.

 

MyBenefit kompleksowo organizuje ferie dla polskich pracowników, dbając o każdy aspekt niezbędny przy udanym, zimowym wyjeździe. W systemie kafeteryjnym można kupić nie tylko skipass, ale też:

  • nocleg w pobliżu stoku – wybierając spośród ponad 350 obiektów zlokalizowanych w polskich górach,
  • narty, snowboard, odzież zimową i akcesoria – w sklepach internetowych i stacjonarnych, z rabatami sięgającymi nawet 20% (sprzęt można również wypożyczyć w jednej z wypożyczalni),
  • lekcje w szkółce narciarskiej,
  • ferie – zimowe pobyty wypoczynkowe dla dzieci.

 

Czytaj więcej:

Informacja prasowa_MyBenefit Skipass_15.12.02