Biegnij z nami!

Zamknij oczy i wyobraź sobie…

… jak pięć osób z jednego zespołu biegnie kolejno w sztafecie. Przemierzają na nogach niemal całe miasto, a na koszulkach mają logo Waszej firmy. Ścigają się z Waszą konkurencją, partnerami i klientami, a na mecie wszyscy razem świętujecie sukces i cieszycie się wspólną zabawą i sportową atmosferą! Później, w biurze, opowiadacie jak było na trasie, kto głośniej kibicował i komu w sztafecie poszło najlepiej. Oglądacie zdjęcia i filmy, a firma żyje całą imprezą jeszcze przez kilka tygodni…

Biegnij z nami - MyBenefit i Poland Business Run

Tak jest właśnie na POLAND BUSINESS RUN! To wyjątkowa impreza, podczas której bawi się i rywalizuje ze sobą kilkanaście tysięcy ludzi z małych i dużych firm, z całej Polski. Wyścig odbywa się w tym samym czasie w kilku miastach, a wszystkie środki zebrane podczas wydarzenia przeznaczone są na cel charytatywny, realizowany przez Fundację Poland Business Run (o tym jak pożytkowane są zebrane fundusze można przeczytać tutaj: RAPORT).

Tegoroczna, 6. już edycja PBR, odbędzie się 3. września. Wystartować można w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach Gdańsku i Lublinie. MyBenefit ma ogromną przyjemność zaprosić do wspólnego biegu jako Partner wrocławskiego wydania imprezy! Nasza reprezentacja również pobiegnie w sztafecie 🙂 Bądź aktywny – biegnij z nami! Na jednego zawodnika przypada niecałe 4 km biegu, jeśli więc nie macie w swoim zespole wyczynowych biegaczy, nie szkodzi. W ten dzień chodzi przede wszystkim o dobrą, wspólną zabawę.

Fundacja Poland Business Run powstała, aby pomagać osobom z niepełnosprawnością ruchową, także tym po amputacji. Fundacja jest organizatorem największego, charytatywnego biegu biznesowego o tej samej nazwie.  Dzień biegu to czas, w którym dyrektorzy, managerowie i pracownicy firm łączą się we wspólnym celu.

Rejestracja własnej firmowej sztafety jest bardzo prosta – na stronie POLAND BUSINESS RUN wybierz Wasze miasto i zapisz Uczestników. Na lokalnych stronach znajdziesz też wszystkie informacje na temat trasy, regulaminów itd.

Tak było w ubiegłym roku w Krakowie:

Poland Business Run cały czas poszukuje Partnerów i Sponsorów, którzy chcą wesprzeć organizację imprezy i działalność Fundacji. Jeśli czujesz, że Wasza firma odnalazłaby się w takiej współpracy gorąco zachęcamy do kontaktu: biuro@polandbusinessrun.pl

Będziemy jeszcze pisać o tej wyjątkowej imprezie – zapraszamy ponownie na naszą stronę. Przede wszystkim jednak do zobaczenia na STARCIE we Wrocławiu! 🙂 A gdybyście biegli w innym mieście, koniecznie przyślijcie nam swoje zdjęcia!

HR to Millennials – jak rozmawiać z pokoleniem Y i Z?

Jak motywować Millennialsów? Na to i inne trudne pytania dotyczące pokolenia Y i Z spróbujemy odpowiedzieć podczas Forum HR to Millennials. To już druga edycja konferencji i prawdziwa gratka dla HRowców! Podczas Forum eksperci i praktycy związani z rekrutacją i...

Triathlonowa Sztafeta Firmowa

Triathlonowa Sztafeta Firmowa jest jedną z cyku imprez Pucharu Sportów Wytrzymałościowych, a MyBenefit został jej Partnerem Strategicznym!