Lider na rynku świadczeń pozapłacowych i systemów motywacyjnych

Kreujemy rynek świadczeń pozapłacowych w Polsce i pomagamy firmom tworzyć efektywne systemy motywacyjne. W szczególności – dzięki naszemu systemowi kafeteryjnemu pomagamy zmienić system dofinansowania świadczeń z ZFŚS w nowoczesne narzędzie motywacji pozapłacowej. Z taką myślą powstał system kafeteryjny MyBenefit – pierwszy w Polsce kompleksowy, onlinowy system służący do zarządzania świadczeniami pozapłacowymi w firmie. Obecnie korzysta z niego ponad 150 tys. pracowników, zarówno z wielkich korporacji jak i firm zatrudniających 100 czy 200 pracowników.


Unikalne know-how i szerokie doświadczenie

Kilka lat doświadczenia w budowaniu i rozwijaniu systemu kafeteryjnego, kilkadziesiąt wdrożeń w bardzo różnych organizacjach, o różnych potrzebach, różnej strukturze organizacyjnej i kulturze. Dodatkowo – stałe poszukiwanie nowych, interesujących obszarów rozwoju, nowych funkcjonalności. To wszystko elementy, które powodują, że posiadamy unikalne know-how w zakresie konstrukcji systemu motywacyjnego, sposobu takiego jego sparametryzowania, żeby sprawdził się w danej organizacji.


Bony i karty przedpłacone

MyBenefit to także właściciel najpopularniejszych bonów turystycznych w Polsce TravelPass oraz kart przedpłaconych MyPremium – produktów, które efektywnie motywują pracowników oraz budują relacje biznesowe z partnerami i klientami firmy.

Bony TravelPass i karty przedpłacone

ZAUFALI NAM

Duży czy mały, w jednej lokalizacji czy w tysiącu – nie ma to dla nas znaczenia. Z naszych rozwiązań korzystają klienci będący największymi korporacjami w Polsce, jak i firmy 100 czy 200-osobowe.klienci MyBenefit

Skontaktuj się z nami:

71 77 66 488 | info@mybenefit.pl

Wyślij wiadomość