Jak motywować Millennialsów?

Na to i inne trudne pytania dotyczące pokolenia Y i Z spróbujemy odpowiedzieć podczas Forum HR to Millennials. To już druga edycja konferencji i prawdziwa gratka dla HRowców!
Podczas Forum eksperci i praktycy związani z rekrutacją i zarządzaniem ludźmi opowiedzą o swoich doświadczeniach w pracy z pokoleniem Millennialsów. W programie prelekcje, warsztaty i case study, podczas których poruszymy między innymi takie tematy:

Fun-tastyczny lider na miarę MIllennialsa
Millennialsi na produkcji, czyli jak produkować ze smartfonem w ręku
Szlachta nie pracuje, szlachta baluje! Jak wykorzystać media społecznościowe
Budowanie czteropokoleniowej organizacji gotowej na przyszłość
Jak rekrutować, motywować i zatrzymać Millennialsów
Jak nowoczesne technologie upraszczają życie Rekruterów
Czy Employer Branding może „robić się sam”
Jak stworzyć atrakcyjne miejsce pracy

Wśród Prelegentów i Gości konferencji znaleźli się naprawdę najwięksi: GRUPA PZU, SIEMENS, AmRest, BANK ZACHODNI WBK, PwC, LOTTE WEDEL, PEPSICO Polska, GRUPA ŻYWIEC, mBank, VOLKSWAGEN POZNAŃ, SOLUTION, SABRE, TCHIBO, RAIFFEISEN, POLBANK, HITACHI DATA SYSTEMS.

MyBenefit to Millennials?

My też chcemy wiedzieć, jak motywować Millennialsów i co najlepiej odpowiada na ich potrzeby! Dlatego będziemy na Forum i przy tej okazji serdecznie zapraszamy na kawę i na nasze stoisko. Z radością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania związane ze współczesnymi benefitami. A już dziś zachęcamy do skorzystania z oferty specjalnej związanej z udziałem w Forum!

Informacje organizacyjne i oferta specjalna dla naszych Klientów:

6. – 7. czerwca 2017
Warszawa, Hotel Courtayrd by Marriott
Organizator: BLUE BUSINESS MEDIA
Zgłoszenia: hr-to-millennials.pl/zgloszenie/
Oferta specjalna: dla naszych Klientów oferujemy 15% rabatu od regularnej ceny uczestnictwa (rabat nie łączy się z innymi promocjami). By skorzystać z oferty proszę wpisać MyBenefit – rabat 15% w komentarzu/uwagach do zamówienia.

Do zobaczenia w Warszawie!

Triathlonowa Sztafeta Firmowa

Triathlonowa Sztafeta Firmowa jest jedną z cyku imprez Pucharu Sportów Wytrzymałościowych, a MyBenefit został jej Partnerem Strategicznym!

Spotkaj się z nami w Warszawie!

Benefity w świecie HR to nie tylko świadczenia jednorazowe! Spotkaj się z nami podczas tegorocznych konferencji dla branży HR.

Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zachęcamy do sprawdzenia oferty ponad 400 wydarzeń w Kafeterii MyBenefit!