Badanie HR TRENDY 2017

Wraz ze Studiem Wiedzy już po raz drugi zapraszamy do udziału w ogólnopolskim badaniu branży HR! Ankieta skierowana jest do profesjonalistów z branży HR i dotyczy kilku z najważniejszych obszarów, takich jak potrzeby narzędziowe, szkolenia, rekrutacja i motywacja czy Employer Branding.

„(…) Biorąc udział w badaniu zyskujecie Państwo unikalną szansę przyczynienia się do zarysowania szczegółowego obrazu polskiego HR, jego wyzwań, trendów i bolączek. Liczymy, że pozwoli to Państwu lepiej argumentować potrzeby funkcji HR w dyskusjach z Zarządem lub podjąć działania zanim zrobi to Państwa konkurencja.(…)”

Link do badania: trendyhr.com 

Jeszcze tylko przez kilka dni mogą Państwo wziąć udział w tym wyjątkowym badaniu. Jako partner tego przedsięwzięcia i autor kilku pytań z zakresu benefitów jesteśmy bardzo ciekawi Państwa odpowiedzi. Przypominamy, że każdy uczestnik badania otrzyma dostęp do raportu #TrendyHR_2017, w którym oprócz wyników badania i porównania z ubiegłorocznymi wnioskami, znajdą się artykuły eksperckie partnerów tego wydawnictwa.

Premiera raportu #TrendyHR_2017 odbędzie się 26. kwietnia, podczas HR FACTOR w Warszawie, gdzie również będziemy. Zapraszamy!

Najbardziej urzekła nas…

Jedna z Użytkowniczek Kafeterii MyBenefit postanowiła podzielić się z nami relacją ze swojego pobytu w hotelu SPA.