MyBenefit partnerem produkcji braci Węgrzyn!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do kin na film WŚCIEKŁOŚĆ, którego premiera odbędzie się już 16. marca!

Film nie pojawił się jeszcze oficjalnie na ekranach, a już zdobył nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego na Lisbon International Film Festival oraz nagrodę za „wybitne osiągnięcia” na Calcutta International Cult Film Festival.

Michał Węgrzyn, reżyser i autor scenariusza, tak mówi o swoim obrazie: Wściekłość to film, w którym narracja oparta jest o jednego aktora. W epizodycznych rolach widzimy inne postacie, jednak przede wszystkim śledzimy głównego bohatera. To opowieść psychologiczna z elementami kina grozy.

Zdjęcia do filmu przygotował Wojciech Węgrzyn, za charakteryzację odpowiedzialna była Ewelina Węgrzyn, a kostiumy przygotowała Anna Węgrzyn. Można więc powiedzieć, że to rodzinna produkcja. Całość swoim doświadczeniem firmuje znany w Polsce dystrybutor – Alter Ego Pictures.

WŚCIEKŁOŚĆ

Podczas 15-kilometrowego biegu przez Warszawę młody prezenter telewizji (w tej roli Jakub Świderski, znany m. in. z roli Stempla w serialu „Przyjaciółki”) odbywa serię niecodziennych rozmów przez telefon… jako jego rozmówcy wystąpią między innymi Paulina Chapko (żona Edyta), Natalia Klimas (kochanka Rozi) i Małgorzata Zajączkowa (Mama). Podczas długiego joggingu bohatera filmu spotyka szereg niespodziewanych i niebezpiecznych sytuacji.
Ten bieg może odmienić jego życie!

MyBenefit Sp. z o.o. po raz pierwszy w swojej historii występuje w roli partnera takiego przedsięwzięcia. Jesteśmy dumni i mamy nadzieję, że to dobra zapowiedź kolejnych działań kulturalnych, przy których będzie można nas spotkać.
Tymczasem zapraszamy do kin – bilety do nabycia w kasach i, oczywiście, w naszej Kafeterii.

Najbardziej urzekła nas…

Jedna z Użytkowniczek Kafeterii MyBenefit postanowiła podzielić się z nami relacją ze swojego pobytu w hotelu SPA.

Wyjątkowy weekend w zamku

Polska znana jest z setek zamków, pałaców i dworków, część z nich jest w ruinie, ale w wielu nadal można zamieszkać!

Trochę kultury, proszę!

2017 rok będzie obfitował w festiwale kulturalne – Open’er, Orange Warsaw Festival, czy Opera Rara to tylko niektóre z nich!