MyBenefit partnerem produkcji braci Węgrzyn!

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do kin na film WŚCIEKŁOŚĆ, którego premiera odbędzie się już 16. marca!

Film nie pojawił się jeszcze oficjalnie na ekranach, a już zdobył nagrodę dla najlepszego filmu fabularnego na Lisbon International Film Festival oraz nagrodę za „wybitne osiągnięcia” na Calcutta International Cult Film Festival.

Michał Węgrzyn, reżyser i autor scenariusza, tak mówi o swoim obrazie: Wściekłość to film, w którym narracja oparta jest o jednego aktora. W epizodycznych rolach widzimy inne postacie, jednak przede wszystkim śledzimy głównego bohatera. To opowieść psychologiczna z elementami kina grozy.

Zdjęcia do filmu przygotował Wojciech Węgrzyn, za charakteryzację odpowiedzialna była Ewelina Węgrzyn, a kostiumy przygotowała Anna Węgrzyn. Można więc powiedzieć, że to rodzinna produkcja. Całość swoim doświadczeniem firmuje znany w Polsce dystrybutor – Alter Ego Pictures.

WŚCIEKŁOŚĆ

Podczas 15-kilometrowego biegu przez Warszawę młody prezenter telewizji (w tej roli Jakub Świderski, znany m. in. z roli Stempla w serialu „Przyjaciółki”) odbywa serię niecodziennych rozmów przez telefon… jako jego rozmówcy wystąpią między innymi Paulina Chapko (żona Edyta), Natalia Klimas (kochanka Rozi) i Małgorzata Zajączkowa (Mama). Podczas długiego joggingu bohatera filmu spotyka szereg niespodziewanych i niebezpiecznych sytuacji.
Ten bieg może odmienić jego życie!

MyBenefit Sp. z o.o. po raz pierwszy w swojej historii występuje w roli partnera takiego przedsięwzięcia. Jesteśmy dumni i mamy nadzieję, że to dobra zapowiedź kolejnych działań kulturalnych, przy których będzie można nas spotkać.
Tymczasem zapraszamy do kin – bilety do nabycia w kasach i, oczywiście, w naszej Kafeterii.

Mamy 10 lat!

Jesteśmy z Wami już 10 lat! Drodzy Klienci - dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Za inspiracje i pomysły, które pomagają nam rozwijać Kafeterię. Za motywację do szukania ciekawych rozwiązań i tworzenia kolejnych benefitów. Wspólnie z Waszymi Pracownikami...

Największy w Polsce festiwal benefitów!

Spotkajmy się w Warszawie! Już 5. października w Warszawie odbędzie się II edycja świetnej imprezy branżowej, którą serdecznie polecamy - BENEFITS FESTIVAL 2017. Będzie można spotkać się z nami i zadać dużo trudnych pytań dotyczących benefitów oraz naszej Kafeterii. A...

Kibicuj, biegaj i pomagaj!

W niedzielę biegnij i kibicuj, a pomagaj cały rok! Dokładnie 21 015 zawodników wystartuje w najbliższą niedzielę w Poland Business Run! Firmowa sztafeta odbędzie się aż w 8 miastach w tym samym czasie. Nasza reprezentacja pobiegnie wokół wrocławskiej Pergoli - z kim...