Co słychać w branży?

Trwają wakacje, a więc i przerwa w branżowych konferencjach (najbliższa, na którą zapraszamy to WYZWANIA HR organizowana przez Grupę Pracuj, 5. września w Warszawie). Żeby nie wypaść z obiegu i być na bieżąco z trendami w HR, zachęcamy do lektury Raportu TRENDY_HR 2017, wydanego przez Studio Wiedzy we współpracy między innymi z MyBenefit. Poza wynikami badań prowadzonych na początku roku wśród przedstawicieli branży HR w materiale znalazło się kilka ciekawych artykułów na temat rekrutacji, wizerunku pracodawcy, świadczeń (w tym nasz tekst o dopasowaniu benefitów do ludzi!) i technologii.

Czy zmierzch agencji rekrutacyjnych rzeczywiście nadchodzi, a Employer Branding się kończy? Czy benefity pozapłacowe są ważniejsze niż pozyskiwanie nowych pracowników, a Excel znowu wraca do łask HR-owców?

Pełny Raport w postaci pliku PDF można pobrać TUTAJ

Owocnej lektury!

Biegnij z nami!

Tegoroczna edycja Poland Business Run odbędzie się już 3. września. MyBenefit ma ogromną przyjemność zaprosić do wspólnego biegu jako Partner wrocławskiego wydania imprezy!

HR to Millennials – jak rozmawiać z pokoleniem Y i Z?

Jak motywować Millennialsów? Na to i inne trudne pytania dotyczące pokolenia Y i Z spróbujemy odpowiedzieć podczas Forum HR to Millennials. To już druga edycja konferencji i prawdziwa gratka dla HRowców! Podczas Forum eksperci i praktycy związani z rekrutacją i...