MyBenefit startuje w triathlonie!

Już po raz drugi wystawiamy swoją drużynę! Nasza ekipa, złożona z 3 zawodników o różnych specjalizacjach, wystartuje w Triathlonowej Sztafecie Firmowej – jedynej takiej imprezie w Polsce. W ubiegłym roku nasi sportowcy osiągnęli bardzo dobry czas, a swoich ludzi mieliśmy także wśród kibiców!

Tegoroczna Sztafeta Firmowa odbędzie się nad zalewem w Mietkowie, koło Wrocławia, i zostanie rozegrana na dystansie triathlonu olimpijskiego – pierwszy zawodnik pokonuje wpław 1,5 km, drugi 45 km na rowerze, a trzeci biegnie na odcinku 10 km – każdy zawodnik może wykazać się w swojej ulubionej dyscyplinie. W sztafecie biorą udział wyczynowi sportowcy i zupełni amatorzy, a wszyscy bawią się doskonale!

W Triathlonowej Sztafecie Firmowej wystartować może każda organizacja – wystarczy wystawić swoją reprezentację! W ubiegłorocznej edycji udział wzięło prawie 90 drużyn – głównie z banków i firm produkcyjnych lub usługowych, a także z mniejszych przedsiębiorstw takich jak restauracje czy prywatne sklepy. To idealna okazja, by sprawdzić się w sportowej rywalizacji, zintegrować zespół i zrobić coś razem poza murami biura i sztywnymi ramami organizacji.

Sztafeta Firmowa jest jedną z cyku imprez Pucharu Sportów Wytrzymałościowych. Organizują ją fachowcy od masowych imprez sportowych i to widać na każdym kroku. Dlatego tym razem postanowiliśmy wesprzeć Sztafetę jeszcze mocniej!

Po pierwsze pakiety startowe można kupić w naszej Kafeterii (zachęcamy HR do przekazania na ten cel dodatkowych środków dla zainteresowanych pracowników!). Po drugie wszystkich zawodników biorących udział w triathlonie zapraszamy do wyjątkowej i pełnej niespodzianek strefy relaksu, która będzie czekać tuż za metą. Po trzecie – zapraszamy do ścigania się z naszą drużyną 😉

W ubiegłym roku w Mietkowie było tak:

Do zobaczenia na starcie!

Spotkaj się z nami w Warszawie!

Benefity w świecie HR to nie tylko świadczenia jednorazowe! Spotkaj się z nami podczas tegorocznych konferencji dla branży HR.

Wszystkiego najlepszego!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru zachęcamy do sprawdzenia oferty ponad 400 wydarzeń w Kafeterii MyBenefit!