Porozmawiajmy o Rozwiązaniach dla HR!

Kategoria: Aktualności, HR Newsy
Dodano: 18.09.2018

Najlepsze narzędzia, sprawdzone przez innych z tej samej branży to temat, który interesuje każdego HRowca! Konferencja Rozwiązania HR, organizowana przez Wolters Kluwer, jest właśnie miejscem gdzie praktycy wymieniają się doświadczeniami i wiedzą, a dostawcy prezentują najnowsze rozwiązania przydatne w codziennej pracy. Już 3 października, w Hotelu Marriott w Warszawie, odbędzie się 11. edycja tej konferencji, tym razem pod hasłem ON/OFF.

„Myśli przewodniej Rozwiązań HR 2018 towarzyszy założenie, że zarządzanie zasobami XXI wieku nie oznacza jego całkowitej digitalizacji. Nowoczesny HR może być z jednej strony ON – mobilny, społecznościowy, użyteczny, czerpiący z najnowszych trendów i odwołujący się do współczesnej konsumpcji mediów, ale również OFF, bo jeszcze nigdy wcześniej bliskość, autentyczność i szczerość relacji z pracownikami czy kandydatami nie była tak ważna; żeby to osiągnąć trzeba się jednak niekiedy wylogować z sieci.”

My też tam będziemy! Spotkaj się z nami podczas Konferencji – porozmawiajmy o gotowych narzędziach do obsługi świadczeń w Twojej Firmie, o zadowolonych Pracownikach i uniwersalnych benefitach, które im się spodobają. To świetna okazja, żeby zadać nam wszelkie pytania i na żywo zobaczyć Kafeterię MyBenefit.

Do zobaczenia w Warszawie!

Może Cię zainteresować też: