Konferencja Wyzwania HR w Krakowie!

Kategoria: Aktualności, HR Newsy
Dodano: 09.11.2018

Zapraszamy na kolejną konferencję z cyklu Wyzwania HR– tym razem w Krakowie! Nadchodząca edycja odbędzie się już 14 listopada br. w Hotelu Holiday INN Wielopole.

Po raz kolejny będą poruszane zagadnienia z zarządzaniem projektami dopasowanym do specyfiki branży, trendom i przyszłości branży. Co więcej? Stosowanie Design Thinking podczas szukania prostych i optymalnych rozwiązań problemów i komunikacja między pokoleniami w pracy i nie tylko!  Wszystko po to, by na koniec odpowiedzieć sobie na pytanie czy faktycznie ważne jest jak działamy, a także czy pracujemy w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami oraz czym to skutkuje.

Przyjdź i razem z nami udaj się w podróż po świecie HR, gdzie eksperci i praktycy przeprowadzą nas przez drogę do zbudowania angażującego środowiska pracy- zarówno swojego jak i pracowników!

Spotkaj się z nami na naszym stoisku! Porozmawiajmy o Kafeterii MyBenefit w Twojej firmie i benefitach pozapłacowych oraz co możesz zaproponować swoim pracownikom! Przekonaj się sam jakie to proste i ile możesz zyskać!

Masz jeszcze jakieś pytania? Czekamy na Ciebie!

Może Cię zainteresować też: