Perspektywy HR w Gdańsku! Zapraszamy!

Kategoria: Aktualności, Benefity, Benefity dla pracowników, Employer Branding, HR Newsy, Motywacja i zaangażowanie
Dodano: 22.11.2018

Najlepsze sposoby, narzędzia i pomysły sprawdzone przez innych z tej samej branży to temat interesujący każdego HRowca! Już 27 listopada, w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku, odbędzie się 8. edycja konferencji Perspektywy HR, na której omawiane  będą treści dotyczące wyzwań i najlepszych praktyk w zakresie zarządzania  zasobami ludzkimi.

Perspektywy HR  to cykl 6 konferencji organizowanych przez Wolters Kluwer, w 6 regionach i 6 różnych perspektyw na rynek pracy i zarządzanie zasobami ludzkimi. Konferencje Perspektywy HR pozwalają spojrzeć na rynek HR nie tylko w skali makro, ale również mikro. Lokalny charakter konferencji ma na celu w większym stopniu zainspirować uczestników do szukania i wdrażania rozwiązań dopasowanych do potrzeb ich zespołów.

My też tam będziemy! Spotkaj się z nami na naszym stoisku i porozmawiajmy o możliwościach obsługi świadczeń w Twojej firmie, o pracownikach i co możesz im zaoferować! To świetna okazja, by zadać nam wszelkie pytania i dowiedzieć się więcej o Kafeterii MyBenefit! Czekamy na Ciebie!

Do zobaczenia w Gdańsku!

 

Może Cię zainteresować też: