Zobacz najnowsze ogłoszenia

Sprawdź kogo szukamy!

Rozwijaj się z nami!

Wszystkie nasze rekrutacje rozpoczynamy na Pracuj.pl – sprawdź aktualne ogłoszenia i aplikuj bezpośrednio przez portal.

Nie jesteś pewien, czy Ci się u nas spodoba?

Pracujemy w centrum Wrocławia (siedziba główna) i Warszawy – mamy wygodne, nowoczesne biura i wszędzie blisko! Lubimy wychodzić razem na miasto i jeździć na wspólne imprezy.

Jesteśmy fachowcami od benefitów, a większość z nich testujemy na sobie 🙂 dbamy o zdrowie, formę i nieprzewidziane wypadki. Bywamy w kinie, teatrze, nad morzem i w Bieszczadach…

Wiemy, czego chcemy – rekrutacje prowadzimy szybko i konkretnie! Jeśli jesteś ciekaw, jak się z nami pracuje, zapytaj naszych pracowników – znajdziesz ich np. na LinkedIn!

Czy MyBenefit pasuje do Ciebie?

Rozwijamy się! Każdy nowy pracownik przechodzi intensywne szkolenie wprowadzające. Organizujemy też spotkania i szkolenia wewnętrzne, podczas których dzielimy się wiedzą – nie tylko ściśle związaną z obejmowanym stanowiskiem.
Wychodzimy też na szkolenia i konferencje poza firmę i studiujemy na najlepszych uczelniach. No i uczymy się angielskiego!

Czytaj więcej!

Wyzwania współczesnego rekrutera - rekrutacja pracowników w branży IT

Kategoria: Employer Branding

Rekrutacja pracowników w branży IT to dla rekruterów ogromne wyzwanie, a kandydaci zwykle nie dają firmie drugiej szansy!

Czytaj dalej

Dołączyliśmy do programu „Energa w Akcji!”

Kategoria: Aktualności

Grupa Energa przygotowuje się do startu programu lojalnościowego „Energa w Akcji!”, którego zostaliśmy partnerem!

Czytaj dalej

Benefit na wakacje Twoich pracowników

Kategoria: Benefity dla pracowników

Wiele firm decyduje się na benefity wakacyjne dla swoich pracowników lub ich dzieci. Jaką formę dofinansowania wybrać, by było wygodne dla obu stron?

Czytaj dalej