Podróż w zasięgu ręki!

Bony turystyczne eTravelPass doskonale sprawdzą się jako benefit Twoich dla pracowników lub premia za wyniki i wyjątkowe osiągnięcia. Mogą pełnić także rolę nagrody w konkursie czy loterii lub służyć wsparciu zespołów sprzedaży lub jako element programu lojalnościowego.

Bony turystyczne to uniwersalny i wartościowy prezent. Badania przeprowadzone przez Międzynarodową Fundację Programów Świadczeń Pracowniczych sugerują, że korzystanie z urlopu wypoczynkowego zwiększa wydajność pracowników nawet o 40%.

Jak zrealizować bon? Wystarczy przekazać Pracownikom lub Klientom bony o określonej wartości – w postaci kodów elektronicznych. Obdarowani za pośrednictwem portalu travelpass.pl sami wybierają – z bogatej oferty podróży, usług i hoteli – dokładnie to, co najbardziej im odpowiada i realizują swój voucher w najdogodniejszym dla siebie terminie.

ZAMÓW BONY
My Benefit
My Benefit
eTravelPass

Bon eTravelPass to elektroniczny bon wartościowy, dzięki któremu Twoi Pracownicy opłacą pobyt w różnych ośrodkach turystycznych tak samo, jak w przypadku płatności pieniędzmi. Pracownicy mogą go wykorzystać na wyjazdy weekendowe, citybreak, wakacje nad morzem czy też ferie zimowe w całej Polsce! Nie muszą znać konkretnej daty i miejsca wyjazdu –  mogą odpoczną gdzie chcą i w dowolnym, wybranym przez siebie terminie.

Podaruj eTravelPass swoim Pracownikiem i wesprzyj ich wakacyjny budżet na odpoczynek w pięknym miejscu!

Jak działają bony turystyczne TravelPass?

Wszystkie bony można wykorzystać na opłacenie wybranych wycieczek, pobytów lub usług tak samo jak gotówkę, u naszych Partnerów turystycznych w całej Polsce. Są bonami na okaziciela – nie są imienne i mogą zostać zrealizowane do opłacenia podróży dla dowolnej liczby osób.

Bony mają określony przez zamawiającego nominał – może to być 100 PLN, 200 PLN, 300 PLN, 500 PLN lub nawet 1000 PLN. Do opłacenia swojej wymarzonej podróży można wykorzystać jeden lub wiele bonów, a do każdej takiej transakcji dopłacić w miejscu realizacji gotówką, przelewem lub kartą. Bony ważne są przez rok od daty wydania.

 

Zarezerwuj swoją podróż!