Podróż w zasięgu ręki!

Bony turystyczne TravelPass doskonale sprawdzą się jako benefit Twoich dla pracowników lub premia za wyniki i wyjątkowe osiągnięcia. Mogą pełnić także rolę nagrody w konkursie czy loterii. Lub służyć wsparciu sprzedaży produktów Twojej firmy w ramach programu lojalnościowego.

Bony turystyczne to uniwersalny i wartościowy prezent. Jego realizacja jest niezwykle prosta! Wystarczy przekazać Pracownikom lub Klientom bony o określonej wartości. Obdarowani sami wybierają – z bogatej oferty podróży, usług i hoteli – dokładnie to, co najbardziej im odpowiada i realizują swój benefit w najdogodniejszym dla siebie terminie.

ZAMÓW BONY
My Benefit
My Benefit
Rodzaje bonów TravelPass

W ofercie TravelPass dostępne są trzy rodzaje bonów, które pozwalają na idealne dopasowanie ich charakteru do okazji – bony TravelPass Plus, SPA i Premium.

Bonami turystycznymi TravelPass można opłacić między innymi wczasy w Egipcie, Grecji, Tajlandii czy na Bali, narciarski wypad w Alpy, weekend w jednej z europejskich stolic, pobyt w hotelu SPA w Polsce, relaks w salonie DaySPA, niezapomniane przeżycia w powietrzu i pod wodą i wiele, wiele więcej!

TravelPass Plus

Nieograniczony wybór wycieczek!

Bony TravelPass Plus można wykorzystać do opłacenia wszystkich propozycji biura Travelplanet.pl, które oferuje podróże organizowane przez sprawdzonych touroperatorów takich jak: Neckermann, Itaka czy Rainbow Tours, a także bilety lotnicze.

Mając bony TravelPass Plus możemy wybierać spośród setek propozycji weekendowych wypadów do europejskich miast, wycieczek objazdowych, wczasów dla całej rodziny czy egzotycznych podróży na koniec świata. Bez żadnych obaw o organizację!

 

Zarezerwuj swoją podróż!
TravelPass SPA

Idealny prezent dla miłośników relaksu w SPA!

Bony TravelPass Spa mogą być zrealizowane na opłacenie noclegów oraz wszystkich usług i atrakcji w ponad 700 wybranych pensjonatach i hotelach SPA, takich jak:

Copernicus Totuń Hotel – Toruń
Głęboczek Vine Resort & SPA – Ciechocinek
Nosalowy Dwór Resort & SPA – Zakopane
Król Kazimierz – Kazimierz Dolny

oraz na zabiegi w salonach DaySPA w 90 różnych miastach, m.in. w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Katowicach czy Krakowie.

Znajdź swój hotel lub salon
TravelPass Premium

Mnóstwo atrakcji dla każdego!

Bony TravelPass Premium łączą ofertę pozostałych bonów – podróże z TravelPlanet.pl, pobyty w hotelach SPA i wizyty w salonach DaySPA, a dodatkowo pozwalają na skorzystanie z wyjątkowych przeżyć oferowanych przez Prezentokrację!

Jeśli chcesz podarować komuś niezapomnianą przygodę, taką jak off-road w górach, lot nad miastem czy spływ kajakowy po Dunajcu, bony TravelPass Premium sprawdzą się idealnie. Obdarowany sam wybierze – z bogatej oferty fantastycznych przeżyć – dokładnie to, które było jego wielkim marzeniem!

Odkryj nową przygodę!
Jak działają bony turystyczne TravelPass?

Wszystkie bony można wykorzystać na opłacenie wybranych wycieczek, pobytów lub usług tak samo jak gotówkę. Są bonami na okaziciela – nie są imienne i mogą zostać zrealizowane do opłacenia podróży dla dowolnej liczby osób.

Bony mają określony przez zamawiającego nominał – może to być 50 PLN lub wielokrotność tej kwoty. Niewykorzystana wartość bonu nie przepada – wydany zostanie „bon zwrotny” do realizacji przy kolejnej okazji. Do opłacenia swojej wymarzonej podróży można wykorzystać jeden lub wiele bonów, a do każdej takiej transakcji dopłacić w miejscu realizacji gotówką, przelewem lub kartą. Bony ważne są przez rok od daty wydania.

By zrealizować bony TravelPass należy przekazać je podczas rezerwacji lub płatności – bony TravelPass Plus mogą być zrealizowane w każdym z salonów podróży TravelPlanet.pl, przy rezerwacji przez infolinię zostaniesz poproszony o przesłanie bonów pocztą na adres biura podróży. Przy rezerwacji noclegu w hotelu SPA lub wizyty w salonie poinformuj, że będziesz realizować swój bon TravelPass SPA, a obsługa poinstruuje Cię, jak i kiedy go przekazać. W Prezentokracji znajdziesz specjalne miejsce na wpisanie numeru bonu podczas płatności za wybrane przeżycia, zostaniesz poproszony także o przesłanie bonów pocztą.

Szczegółowe zasady realizacji oraz regulamin usług znajdziesz na stronie www.TravelPass.pl

 

ZAMÓW BONY