MyBenefit

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy od 2007 roku. Rozwój firmy zaowocował faktem, że w roku 2013 r. dołączyliśmy do Grupy Kapitałowej Benefit Systems, wzbogacając portfolio oferowanych przez Grupę różnorodnych benefitów pracowniczych. Obecnie, na mocy połączenia spółek od 31 grudnia 2021r. należymy do Benefit Systems SA.

Zaczynaliśmy od bonów turystycznych, by teraz rozwijać największą w Polsce platformę benefitów – Kafeterię MyBenefit, która służy firmom do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi i programami motywacyjnymi oraz wspiera i upraszcza różnorodne procesy HR.

Kafeterię MyBenefit stosują zarówno korporacje jak i firmy zatrudniające 100 czy 200 pracowników, działające w różnych branżach – od IT, przez finanse aż do produkcji. Bogatą ofertę benefitów Kafeterii tworzy kilka tysięcy sprawdzonych Partnerów z całej Polski. Oprócz szerokiego wyboru świadczeń ważne są dla nas także jakość usług, szybkość realizacji benefitów i satysfakcja korzystających z nich Pracowników.

Bądź aktywny. Tak jak lubisz!