Karty MultiSport

Karty MultiSport pozwalają na korzystanie z oferty różnorodnych obiektów sportowych w całej Polsce: basenów, siłowni, klubów fitness i wielu innych miejsc, które inspirują do aktywności na co dzień. Dzięki trzem rodzajom kart podstawowych, różniących się liczbą dostępnych obiektów oraz limitami dziennych wejść, Twoi Pracownicy mogą wybrać taką opcję korzystania z aktywności, która najlepiej wpisuje się w ich potrzeby.

Sprawdź szczegóły Programu MultiSport i zamów karty >>

My Benefit
My Benefit
Platforma MultiLife

MultiLife to benefit jutra, który Twój Zespół może mieć już dziś! Dzięki niemu Twoi Pracownicy zyskają dostęp do usług wspierających realizację ich celów w 4 kluczowych obszarach życia, tj.: rozwój, zdrowie, odżywianie i psychologia. Zadbaj kompleksowo o różnorodne potrzeby swoich Pracowników, m.in. poprzez konsultacje z psychologiem i dietetykiem, kursy rozwojowe i badania profilaktyczne. Wszystko w wygodnej formie online, dostępne w jednym miejscu.

Sprawdź więcej i wybierz MultiLife dla siebie >>

eTravelPass

eTravelPass to elektroniczny bon wartościowy, dzięki któremu Twoi Pracownicy opłacą pobyt w różnych ośrodkach turystycznych. Pracownicy mogą go wykorzystać na wyjazdy weekendowe, citybreak, wakacje nad morzem czy też ferie zimowe w całej Polsce! Nie muszą znać konkretnej daty i miejsca wyjazdu – odpoczną kiedy będą chcieć.
eTravelPass jest dokumentem na okaziciela, można go podarować w prezencie innej osobie, albo wynagrodzić voucherami zespoły w firmie.

Podaruj eTravelPass swoim Pracownikom i wesprzyj ich wakacyjny budżet na odpoczynek w pięknym miejscu!

 

Sprawdź pełną ofertę eTravelpass >>

My Benefit
My Benefit
eMultiBilet

eMultiBilet to uniwersalny voucher kinowy na okaziciela, który można zrealizować na dowolnie wybrany film, z repertuaru ponad 240 kin w Polsce. Dzięki różnorodności oferty i długim terminom ważności MultiBilet sprawdzi się doskonale jako realne wsparcie dla Twoich Pracowników, idealnie dopasowane do ich potrzeb oraz łatwe do wdrożenia i zarządzenia w Twojej firmie.

eMultiBilet można wykorzystać na seanse w technologii 2D oraz 3D, w kinach sieci Multikino, Cinema City, Helios oraz w wielu lokalnych, mniejszych kinach. Dzięki temu, że voucher ma postać cyfrową to świetny prezent „na ostatnią chwilę” oraz łatwy do dystrybucji upominek np. z okazji gali rozdania Oskarów czy Dnia Dziecka.

Sprawdź pełną ofertę i zamów swój eMultiBilet >>

MultiTeatr

Chcesz zwiększyć efektywność i zaangażowanie swoich pracowników? Pozwolić im zanurzyć się w świat teatralnych wydarzeń z najwyższej półki i jednocześnie podnieść ich poziom empatii i komunikacji, tak powszechne w praktyce firmowej i obsłudze klienta? Z nami to proste! Na szczęście nie musisz zgadywać, jakiego rodzaju sztuka najbardziej ich zainteresuje – vouchery MultiTeatr można zrealizować na spektakle z repertuaru wielu znanych i lubianych teatrów, oper i filharmonii w całej Polsce. Przy wyborze tytułu, właściciel vouchera, sam zdecyduje kiedy będzie chciał go zrealizować i sam wybierze najlepsze dla siebie wydarzenie i miejsce na widowni.

Sprawdź aktualną ofertę spektakli i zamów swój MultiTeatr >>

My Benefit
My Benefit
MultiMuzeum

MultiMuzeum to unikalny na polskim rynku program, który pozwoli Twoim Pracownikom odwiedzić najciekawsze muzea i wystawy w Polsce, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego miłośnika kolekcji muzealnych, który sam decyduje gdzie, kiedy i na jaką wystawę chce się wybrać. Oferta kulturalna dostępna jest w wygodny sposób: przez stronę www lub bezpośrednio w kasie obiektu współpracującego z programem.

Sprawdź, gdzie działa MultiMuzeum i zamów swój voucher>>

BenefitLunch

Opłać swoim Pracownikom miesięczny abonament na posiłki, albo pozwól im korzystać z pojedynczych kodów i kuponów – wtedy, kiedy potrzebują posiłku w czasie pracy. Będą mogli zjeść w lokalach naszych Partnerów w całej Polsce. Lunch z kartą i kuponem możesz zamówić telefonicznie, odebrać osobiście, zjeść na miejscu albo wziąć na wynos!

Sprawdź wszystkie warianty BenefitLunch>>

My Benefit

Poznaj ofertę – wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dopasować ofertę do potrzeb Twojej firmy

LUB ZADZWOŃ +48 71 77 66 480