Karty sportowe MultiSport

Karty dostępne w ramach programu MultiSport pozwalają na korzystanie z oferty różnorodnych obiektów sportowych w całej Polsce: od basenów, siłowni i klubów fitness, przez szkoły tańca czy korty tenisowe, po sauny, lodowiska i wiele innych miejsc, które inspirują do uprawiania sportu i aktywnego wypoczynku. Dzięki trzem rodzajom kart podstawowych, różniących się liczbą dostępnych obiektów oraz limitami dziennych wejść, Twoi pracownicy mogą wybrać taką opcję korzystania z aktywności, która najlepiej wpisuje się w ich potrzeby i styl życia.

Karta MultiSport ma zarówno formę karty tradycyjnej, jak i elektronicznej w aplikacji mobilnej, co umożliwia komfortowe korzystanie z niej bez dodatkowych formalności.

Sprawdź szczegóły Programu MultiSport i zamów karty >>

My Benefit
My Benefit
Program MultiLife

MultiLife to pakiet kilkunastu zróżnicowanych usług, które tworząc praktyczny przewodnik zrównoważonego życia, wspierają pracowników w harmonijnym rozwoju osobistym. Dostępne usługi zostały tak skomponowane, by użytkownik mógł zatroszczyć się o siebie w czterech obszarach: rozwój osobisty, zdrowe odżywianie, psyche, ruch i zdrowie. Kluczowym elementem programu MultiLife jest długofalowe wsparcie ekspertów – zarówno w formie profesjonalnych kursów, jak i indywidualnych videokonsultacji. Usługi są dostępne w wygodnej formule online na jednej wspólnej platformie.

MultiLife Active&Relax to pakiet 7 usług z obszaru Kultury, Sportu i Rekreacji, które mogą być w całości finansowane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W programie dostępne są zarówno usługi online np. dostęp do platformy treningowej czy bazy e-booków, jak i tradycyjne np. bilety do kina czy rowery miejskie. Dzięki temu pracownik może wybrać taką formę relaksu i rekreacji, która dokładnie odpowiada jego zainteresowaniom.

Sprawdź więcej i wybierz MultiLife dla siebie >>

Bony TravelPass

Bony TravelPass są doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz przekazać komuś wartościową nagrodę, ale zależy Ci na innej formie niż gotówka. Bony mogą być benefitem dla Twoich pracowników lub nagrodą w programach lojalnościowych czy konkursach dla partnerów handlowych i konsumentów – dają wiele możliwości realizacji, dzięki czemu każdy obdarowany może sam zdecydować o charakterze i miejscu wypoczynku, zgodnie ze swoimi preferencjami.

W ofercie dostępne są 3 rodzaje wygodnych bonów:

  • TravelPass Premium: do realizacji na wycieczki z oferty biura podróży Travelplanet.pl, noclegi i usługi w najlepszych hotelach SPA oraz przeżycia,
  • TravelPass Plus: pełna oferta wyjazdów zagranicznych z oferty biura podróży Travelplanet.pl,
  • TravelPass SPA: weekendy w SPA, pobyty w pensjonatach oraz wizyty w salonach DaySPA
ZAMÓW BONY
My Benefit
My Benefit
Kody i kupony MultiBilet

MultiBilet to uniwersalny bilet kinowy na okaziciela, który można zrealizować na dowolnie wybrany film, z repertuaru aż 200 kin w Polsce. Dzięki różnorodności oferty i długim terminom ważności MultiBilet sprawdzi się doskonale jako benefit dla Twoich pracowników, idealnie dopasowany do ich potrzeb i Twoich możliwości.

MultiBilet można wykorzystać na seanse w technologii 2D oraz 3D, w kinach sieci Multikino, Cinema City, Helios, Cinema 3D oraz w wielu lokalnych, mniejszych kinach. Bilet może mieć elektroniczną formę (kod alfanumeryczny, podawany bezpośrednio w kasie kina) lub postać klasycznego, papierowego kuponu, który wręczysz osobiście przy specjalnej okazji.

Sprawdź pełną ofertę i zamów swój eMultiBilet >>

Vouchery MultiTeatr

Jeśli Twoi pracownicy doceniają wysoką kulturę, zaproś ich do teatru! Na szczęście nie musisz zgadywać, jakiego rodzaju sztuka najbardziej ich zainteresuje – vouchery MultiTeatr można zrealizować na spektakle z repertuaru kilkudziesięciu teatrów, oper i operetek w całej Polsce. Przy wyborze tytułu właściciel voucheru zdecyduje kiedy chce go zrealizować i sam wybierze najlepsze dla siebie miejsca na widowni.

Sprawdź aktualną ofertę spektakli i zamów swój MultiTeatr >>

My Benefit
My Benefit
Vouchery MultiMuzeum

MultiMuzeum to unikalny na polskim rynku program, który pozwoli Twoim pracownikom odwiedzić najciekawsze muzea i wystawy w Polsce, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego miłośnika kolekcji muzealnych, który sam decyduje gdzie, kiedy i na jaką wystawę chce się wybrać. Oferta kulturalna dostępna jest w wygodny sposób: przez stronę www lub bezpośrednio w kasie obiektu współpracującego z programem.

Sprawdź, gdzie działa MultiMuzeum i zamów swój voucher>>

Kilka wariantów BenefitLunch

Dzięki BenefitLunch możesz zamówić lunch z dostawą do biura, na wynos albo zjeść w lokalu. Opłać swoim pracownikom miesięczny abonament na posiłki, albo pozwól im korzystać z pojedynczych kodów i kuponów – wtedy, kiedy potrzebują. Będą mogli zjeść w jednym z kilkuset lokali w całej Polsce.

Sprawdź wszystkie warianty BenefitLunch>>

My Benefit

Umów się na spotkanie online!

Wypełnij poniższy formularz - skontaktujemy się we wskazanym terminie.

LUB ZADZWOŃ +48 71 77 66 480