Karty MultiSport

Karty MultiSport pozwalają na korzystanie z oferty różnorodnych obiektów sportowych w całej Polsce: basenów, siłowni, klubów fitness i wielu innych miejsc, które inspirują do aktywności na co dzień. Dzięki trzem rodzajom kart podstawowych, różniących się liczbą dostępnych obiektów oraz limitami dziennych wejść, Twoi Pracownicy mogą wybrać taką opcję korzystania z aktywności, która najlepiej wpisuje się w ich potrzeby.

Sprawdź szczegóły Programu MultiSport i zamów karty >>

My Benefit
My Benefit
Platforma MultiLife

MultiLife to benefit jutra, który Twój Zespół może mieć już dziś! Dzięki niemu Twoi Pracownicy zyskają dostęp do usług wspierających realizację ich celów w 4 kluczowych obszarach życia, tj.: rozwój, zdrowie, odżywianie i psychologia. Zadbaj kompleksowo o różnorodne potrzeby swoich Pracowników, m.in. poprzez konsultacje z psychologiem i dietetykiem, kursy rozwojowe i badania profilaktyczne. Wszystko w wygodnej formie online, dostępne w jednym miejscu.

Sprawdź więcej i wybierz MultiLife dla siebie >>

Bony TravelPass

Bon eTravelPass to elektroniczny bon wartościowy, dzięki któremu Twoi Pracownicy opłacą pobyt w różnych ośrodkach turystycznych tak samo, jak w przypadku płatności pieniędzmi. Pracownicy mogą go wykorzystać na wyjazdy weekendowe, citybreak, wakacje nad morzem czy też ferie zimowe w całej Polsce! Nie muszą znać konkretnej daty i miejsca wyjazdu –  odpoczną gdzie chcą i w dowolnym, wybranym przez siebie terminie.
Bon eTravelPass jest dokumentem na okaziciela.

Podaruj eTravelPass swoim Pracownikiem i wesprzyj ich wakacyjny budżet na odpoczynek w pięknym miejscu!

 

Sprawdź pełną ofertę eTravelpass >>

My Benefit
My Benefit
Kody i kupony MultiBilet

MultiBilet to uniwersalny bilet kinowy na okaziciela, który można zrealizować na dowolnie wybrany film, z repertuaru ponad 200 kin w Polsce. Dzięki różnorodności oferty i długim terminom ważności MultiBilet sprawdzi się doskonale jako benefit dla Twoich Pracowników, idealnie dopasowany do ich potrzeb i Twoich możliwości.

MultiBilet można wykorzystać na seanse w technologii 2D oraz 3D, w kinach sieci Multikino, Cinema City, Helios, Cinema 3D oraz w wielu lokalnych, mniejszych kinach. Bilet może mieć elektroniczną formę (kod alfanumeryczny, podawany bezpośrednio w kasie kina) lub postać klasycznego, papierowego kuponu, który wręczysz osobiście przy specjalnej okazji.

Sprawdź pełną ofertę i zamów swój eMultiBilet >>

Vouchery MultiTeatr

Jeśli Twoi Pracownicy doceniają wysoką kulturę, zaproś ich do teatru! Na szczęście nie musisz zgadywać, jakiego rodzaju sztuka najbardziej ich zainteresuje – vouchery MultiTeatr można zrealizować na spektakle z repertuaru wielu znanych i lubianych teatrów, oper i filharmonii w całej Polsce. Przy wyborze tytułu, właściciel vouchera, sam zdecyduje kiedy będzie chciał go zrealizować i sam wybierze najlepsze wydarzenie i miejsce na widowni.

Sprawdź aktualną ofertę spektakli i zamów swój MultiTeatr >>

My Benefit
My Benefit
Vouchery MultiMuzeum

MultiMuzeum to unikalny na polskim rynku program, który pozwoli Twoim Pracownikom odwiedzić najciekawsze muzea i wystawy w Polsce, uwzględniając indywidualne preferencje i potrzeby każdego miłośnika kolekcji muzealnych, który sam decyduje gdzie, kiedy i na jaką wystawę chce się wybrać. Oferta kulturalna dostępna jest w wygodny sposób: przez stronę www lub bezpośrednio w kasie obiektu współpracującego z programem.

Sprawdź, gdzie działa MultiMuzeum i zamów swój voucher>>

Kilka wariantów BenefitLunch

Dzięki BenefitLunch możesz zamówić lunch z dostawą do biura, na wynos albo zjeść w lokalu. Opłać swoim Pracownikom miesięczny abonament na posiłki, albo pozwól im korzystać z pojedynczych kodów i kuponów – wtedy, kiedy potrzebują. Będą mogli zjeść w wielu lokalach naszych Partnerów w całej Polsce.

Sprawdź wszystkie warianty BenefitLunch>>

My Benefit

Poznaj ofertę – wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą i pomożemy dopasować ofertę do potrzeb Twojej firmy

LUB ZADZWOŃ +48 71 77 66 480