Nasze DNA

Naszym celem jest działanie na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Wierzymy, że większa aktywność to więcej energii, zdrowia, dobrego samopoczucia i w rezultacie lepsze życie.

Pomagamy pracodawcom motywować ludzi.

Ludziom pomagamy zachować równowagę pomiędzy życiem i pracą, poprzez propagowanie ich aktywnego stylu życia i rozwoju.

My Benefit
My Benefit
Mamy już 10 lat

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy od 2007 roku.

Zaczynaliśmy od prostych bonów turystycznych, by teraz rozwijać największą w Polsce platformę benefitówKafeterię MyBenefit.

Korzysta z niej 417 firm, które zatrudniają ponad 252 000 pracowników (dane za pierwszy kwartał 2018). Benefity, które proponujemy w Kafeterii, dostarcza dla nich 3 000 sprawdzonych Partnerów z różnych branż.

Dzięki tym wszystkim doświadczeniom i współpracy licznymi organizacjami –
o zróżnicowanym potrzebach, strukturze czy kulturze organizacyjnej – możemy rozwijać Kafeterię i podejmować każde wyzwanie dotyczące wdrożenia benefitów.

Bądź aktywny!

Sami tacy jesteśmy.

W pracy dyskutujemy o filmach, które dostały Oscara, a w weekend zdobywamy kolejne szczyty Karkonoszy – niektórzy pieszo, inni na rowerze.

Mamy swoje własne rodziny, pasje i plany. Rozumiemy, że każdy jest inny i może mieć zupełnie inne potrzeby. Dlatego proponujemy tak różne benefity – chcemy, by każdy pracownik mógł wybrać dokładnie to, co jest mu potrzebne, pasuje do jego stylu życia i sprawi, że będzie szczęśliwy.

DOŁĄCZ DO NAS!
My Benefit