Nasze DNA

Naszym celem jest działanie na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Wierzymy, że większa aktywność to więcej energii, zdrowia, dobrego samopoczucia i w rezultacie lepsze życie.

Pomagamy pracodawcom motywować ludzi.

Ludziom pomagamy zachować równowagę pomiędzy życiem i pracą, poprzez propagowanie ich aktywnego stylu życia i rozwoju.

My Benefit
My Benefit
Mamy już ponad 10 lat!

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy już od 2007 roku, a od 2013 należymy do Grupy Kapitałowej Benefit Systems.

Zaczynaliśmy od bonów turystycznych, by teraz rozwijać największą w Polsce platformę benefitów – Kafeterię MyBenefit, służącą do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi i programami motywacyjnymi.

Kafeterię MyBenefit stosują zarówno korporacje jak i firmy zatrudniające 100 czy 200 pracowników, działające w różnych branżach – od IT, przez finanse aż do produkcji. Bogatą ofertę benefitów Kafeterii tworzy kilka tysięcy sprawdzonych Partnerów z całej Polski. Oprócz szerokiego wyboru świadczeń ważne są dla nas także jakość usług, szybkość realizacji benefitów i satysfakcja korzystających z nich pracowników.

Bądź aktywny! Trenuj, wypoczywaj, baw się i przeżywaj dzięki tysiącom propozycji dostępnym od ręki. W Kafeterii Pracownik sam wybiera kiedy i z czego skorzysta, a Pracodawca finansuje te wybory z ZFŚS lub środków obrotowych.

Bądź aktywny!

Sami tacy jesteśmy.

W pracy dyskutujemy o filmach, które dostały Oscara, a w weekend zdobywamy kolejne szczyty Karkonoszy – niektórzy pieszo, inni na rowerze.

Mamy swoje własne rodziny, pasje i plany. Rozumiemy, że każdy jest inny i może mieć zupełnie inne potrzeby. Dlatego proponujemy tak różne benefity – chcemy, by każdy pracownik mógł wybrać dokładnie to, co jest mu potrzebne, pasuje do jego stylu życia i sprawi, że będzie szczęśliwy.

DOŁĄCZ DO NAS!
My Benefit

Sprawdź co nowego

u nas i w branży benefitów:

Idealny benefit na jesień? Zamieszkaj na zamku!

Kategoria: Aktualności

Benefit na jesień? Proponujemy królewski pobyt na zamku lub relaks w pałacowym SPA - to idealny pomysł na jesienny weekend!

Czytaj dalej

Sprawdzone sposoby na własną motywację do pracy

Kategoria: Motywacja i zaangażowanie

"Motywacja” pochodzi od łacińskiego motivus, a ono od motus, oznaczającego „ruch”. I właśnie o ten ruch chodzi - o gotowość do podjęcia działania.

Czytaj dalej

O roli onboardingu w procesie motywacji pracowników

Kategoria: Motywacja i zaangażowanie

Czy opiekujesz się nowymi pracownikami od pierwszych chwil w firmie? Warto zorganizować dobry proces onboardingu i tym samym zrobić na nich świetne wrażenie już na początku współpracy!

Czytaj dalej