Nasze DNA

Naszym celem jest działanie na rzecz aktywnego stylu życia i rozwoju ludzi. Wierzymy, że większa aktywność to więcej energii, zdrowia, dobrego samopoczucia i w rezultacie lepsze życie.

Pomagamy pracodawcom motywować ludzi.

Ludziom pomagamy zachować równowagę pomiędzy życiem i pracą, poprzez propagowanie ich aktywnego stylu życia i rozwoju.

My Benefit
My Benefit
Mamy już ponad 10 lat!

Trendy na polskim rynku świadczeń pozapłacowych kreujemy już od 2007 roku, a od 2013 należymy do Grupy Kapitałowej Benefit Systems.

Zaczynaliśmy od bonów turystycznych, by teraz rozwijać największą w Polsce platformę benefitów – Kafeterię MyBenefit, służącą do kompleksowego zarządzania świadczeniami pozapłacowymi i programami motywacyjnymi.

Kafeterię MyBenefit stosują zarówno korporacje jak i firmy zatrudniające 100 czy 200 pracowników, działające w różnych branżach – od IT, przez finanse aż do produkcji. Bogatą ofertę benefitów Kafeterii tworzy kilka tysięcy sprawdzonych Partnerów z całej Polski. Oprócz szerokiego wyboru świadczeń ważne są dla nas także jakość usług, szybkość realizacji benefitów i satysfakcja korzystających z nich pracowników.

Bądź aktywny! Trenuj, wypoczywaj, baw się i przeżywaj dzięki tysiącom propozycji dostępnym od ręki. W Kafeterii Pracownik sam wybiera kiedy i z czego skorzysta, a Pracodawca finansuje te wybory z ZFŚS lub środków obrotowych.

Bądź aktywny!

Sami tacy jesteśmy.

W pracy dyskutujemy o filmach, które dostały Oscara, a w weekend zdobywamy kolejne szczyty Karkonoszy – niektórzy pieszo, inni na rowerze.

Mamy swoje własne rodziny, pasje i plany. Rozumiemy, że każdy jest inny i może mieć zupełnie inne potrzeby. Dlatego proponujemy tak różne benefity – chcemy, by każdy pracownik mógł wybrać dokładnie to, co jest mu potrzebne, pasuje do jego stylu życia i sprawi, że będzie szczęśliwy.

DOŁĄCZ DO NAS!
My Benefit

Sprawdź co nowego

u nas i w branży benefitów:

Wyzwania współczesnego rekrutera - rekrutacja pracowników w branży IT

Kategoria: Employer Branding

Rekrutacja pracowników w branży IT to dla rekruterów ogromne wyzwanie, a kandydaci zwykle nie dają firmie drugiej szansy!

Czytaj dalej

Dołączyliśmy do programu „Energa w Akcji!”

Kategoria: Aktualności

Grupa Energa przygotowuje się do startu programu lojalnościowego „Energa w Akcji!”, którego zostaliśmy partnerem!

Czytaj dalej

Benefit na wakacje Twoich pracowników

Kategoria: Benefity dla pracowników

Wiele firm decyduje się na benefity wakacyjne dla swoich pracowników lub ich dzieci. Jaką formę dofinansowania wybrać, by było wygodne dla obu stron?

Czytaj dalej