Kafeteria a benefity w mojej Firmie

 • To zależy od tego, jakie zapisy funkcjonują w obecnym regulaminie.
  Jesteśmy elastyczni i mamy duże doświadczenie – pomożemy Ci dopasować Kafeterię do założeń Firmy, umów się na spotkanie z ekspertem!

 • Dla swoich pracowników możesz udostępnić kategorie benefitów zgodne z założeniami ustawy o ZFŚS oraz dodatkowe benefity płatne z innych źródeł – takich jak program premiowy (środki obrotowe) czy prywatne pieniądze (dostępna jest płatność kartą/przelewem).

 • To Ty jako pracodawca określasz wysokość i częstotliwość zasileń kont swoich pracowników. Realizację przekazanych środków możesz sprawdzić w raportach, które dla Ciebie przygotujemy.

Oferta benefitów dostępnych w Kafeterii

 • W MyBenefit mamy tysiące gotowych benefitów turystycznych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych – każdy może wybrać spośród nich coś dla siebie. Usługi i atrakcje dostępne są w całej Polsce, a ich ceny zaczynają się już od kilku złotych.
  Więcej o dopasowaniu benefitów do pracowników przeczytasz tutaj.

 • Wybrane benefity można kupić w dowolnym momencie i zrealizować natychmiast, bez oczekiwania na przesłanie papierowych bonów czy kart podarunkowych. Do realizacji zamówionej usługi wystarczy okazanie w kasie kina, sali zabaw czy obiektu rekreacyjnego, specjalnego kodu otrzymanego w Kafeterii po opłaceniu benefitu. To znaczne ułatwienie również dla Działu HR, który nie musi już zajmować się logistyką i dystrybucją fizycznych nośników świadczeń.

 • Wielu naszych Klientów ma swoje oddziały w setkach lokalizacji, dlatego proponujemy benefity, które można zrealizować w wielu mniejszych miejscowościach. Współpracujemy też z ponad 1700 obiektami wypoczynkowymi różnego typu w całej Polsce oraz operatorami sieci sklepów stacjonarnych i sklepów internetowych.

Obsługa Kafeterii przez pracodawcę

 • Nie! Kafeteria dostępna jest online, nie wymaga instalacji na komputerze. Przy wdrożeniu Kafeterii w firmie proponujemy szkolenie z jej obsługi. Oprócz tego każdy z naszych Klientów ma po stronie MyBenefit dedykowanego opiekuna, który wspiera HR w bieżących działaniach.
  W Kafeterii Firma zarządza wszystkimi benefitami, co jest wygodne dla pracowników, ale przede wszystkim odciąża dział HR w administracji świadczeniami. Nie ma już konieczności samodzielnego szukania dostawców, negocjowania umów, zamawiania i rozliczania pojedynczych produktów. Pracodawca rozlicza się za wszystkie zrealizowane zakupy z jednym dostawcą – MyBenefit.

 • W Kafeterii możemy udostępnić takie benefity jak karty sportowe, opieka medyczna czy ubezpieczenia, na które Firma zawarła odrębne umowy. Cały proces związany z wyborem takich świadczeń będzie dostępny w Kafeterii. Dzięki temu pracownicy wszystkie swoje benefity widzą w jednym miejscu – to pomaga w zarządzaniu całym programem benefitów w Firmie, a także wzmacnia przekaz pracodawcy co do sumarycznej wartości świadczeń, które otrzymują pracownicy.

 • Poza kartami sportowymi, których dystrybucję trzeba zorganizować wewnątrz firmy, większość benefitów wybieranych przez pracowników w Kafeterii ma formę elektronicznego kodu. Taki kod dostajemy w SMS, pobieramy jako PDF lub po prostu przepisujemy z ekranu monitora, a potem okazujemy w kasie kina czy obiektu rekreacyjnego. W przypadku wydarzeń kulturalnych, które tego wymagają, bilety przesyłamy pocztą – bezpośrednio na adres wskazany przez pracownika.