Zadbaj o work-life balance Twoich pracowników

Rozrywka w postaci filmów i seriali ma swoich licznych zwolenników. Mimo, iż większość z nas preferuje oglądanie na dużym ekranie, to seanse z perspektywy własnej kanapy zyskują coraz bardziej na znaczeniu. Właśnie teraz zapewnienie dbałości o odpowiedni relaks pracowników jest szczególnie ważne.

My Benefit
Nielimitowany dostęp do rozrywki dla Twoich pracowników

Czas spędzony w domu stwarza idealne warunki do nadrabiania filmowych i serialowych zaległości. Sytuacja związana z pandemią spowodowała, że przed ekranem domowego kina spędzamy ogromne pokłady czasu. Użytkownikom Kafeterii MyBenefit dajemy możliwość zakupienia w Kafeterii kodu na jeden wybrany film lub kilka z bogatej ofert serwisów VOD – w zależności od potrzeb. Z oferty można wybrać zarówno coś dla całej rodziny, jak i ciekawe propozycje na samotny piątkowy wieczór. Również miłośnicy gier elektronicznych znajdą w ofercie Kafeterii coś, co pozwoli im oderwać myśli od codzienności i rutyny. Kody aktywacyjne do najpopularniejszych gier pozwolą na odrobinę rozrywki i dobrej zabawy. To ważne, aby szczególnie dziś zadbać o równowagę psychiczną, sięgając po ulubioną formę zdalnej rozrywki.

Zapewniając pracownikom dostęp do bogatego świata inspiracji Kafeterii okażesz im swoją troskę i wsparcie. Docenisz ich ciężką pracę i podkreślisz, że ich relaks i wypoczynek są dla ciebie ważne.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE ONLINE