Otwieramy się na nowe przeżycia!

Kafeteria MyBenefit udostępnia mnóstwo możliwości odkrywania i przeżywania emocji – samemu, z rodziną, czy ze znajomymi. Kino, teatr, koncerty, wydarzenia kulturalne – każdy znajdzie tu coś dla siebie. W Kafeterii na użytkowników czeka cały szereg inspiracji na wolne popołudnia, w najbardziej dogodnej dla nich formie. Sprawdź, co możesz im z nami zaoferować!

My Benefit
My Benefit
Kina, teatry, opery – klasyka w najlepszej formie

Użytkownikom Kafeterii MyBenefit dajemy możliwość zakupu biletów do ulubionych kin sieciowych i studyjnych i na wybrane spektakle teatralne na terenie całej Polski! Pracownicy indywidualnie wybierają najlepszą formę rozrywki dla siebie.

Dla firm, które dopiero zaczynają budowanie zaplecza benefitowego proponujemy vouchery do kina, teatrów i muzeów w ramach programów eMultiBilet, MulitTeatr i MultiMuzeum.

Nielimitowany dostęp do rozrywki dla Twoich Pracowników

Rozrywka w postaci filmów i seriali ma swoich licznych zwolenników. Użytkownikom Kafeterii MyBenefit dajemy możliwość zakupienia kodu na jeden wybrany film lub kilka z bogatej oferty serwisu VOD – w zależności od potrzeb. Z oferty można znaleźć zarówno propozycje na samotny piątkowy wieczór, jak i coś dla całej rodziny. Również miłośnicy gier komputerowych znajdą coś dla siebie, co pozwoli im oderwać myśli od codzienności i rutyny. Kody aktywacyjne dostępne w Kafeterii dadzą dostęp do rozrywki i dobrej zabawy.

My Benefit
My Benefit
Czytaj tak jak lubisz!

W Kafeterii MyBenefit dostępne są również inne formy rozrywki dla Pracowników. Książki, audiobooki i ebooki, a może prenumerata ulubionych magazynów? Pracownicy wybierają najbardziej odpowiadające im potrzebom propozycje spośród bogatej oferty Kafeterii MyBenefit.

Zapewniając Pracownikom dostęp do bogatego świata inspiracji Kafeterii okażesz im swoją troskę i wsparcie. Docenisz ich ciężką pracę i podkreślisz, że ich relaks i wypoczynek są dla ciebie ważne.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ