Otwieramy się na nowe przeżycia!

Ostatnie miesiące pokazały nam jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa rozrywka. Kiedy dostęp do niej został znacznie ograniczony, pragnęliśmy jej jeszcze bardziej niż przed pandemią. Dlatego teraz, wraz z kolejnymi etapami odmrażania gospodarki, wracamy do dobrze znanych nam sposobów spędzania wolnego czasu, w nowej odsłonie.

To również czas, kiedy w ofercie Kafeterii MyBenefit pojawia się jeszcze więcej możliwości odkrywania i przeżywania emocji – samemu, z rodziną, czy ze znajomymi. W Kafeterii MyBenefit na użytkowników czeka cały szereg inspiracji na wolne popołudnia, w najbardziej dogodnej dla nich formie. Sprawdź, co możesz im zaoferować z Kafeterią MyBenefit!

My Benefit
My Benefit
Kina, teatry, opery – klasyka w najlepszej formie

Użytkownikom Kafeterii MyBenefit dajemy możliwość zakupu biletów do ulubionych kin sieciowych i studyjnych i na wybrane spektakle teatralne na terenie całej Polski! Pracownicy indywidualnie wybierają najlepszą formę rozrywki dla siebie.

Dla firm, które dopiero zaczynają budowanie zaplecza benefitowego proponujemy vouchery do kina, teatrów i muzeów w ramach programów eMultiBilet, MulitTeatr i MultiMuzeum.

Nielimitowany dostęp do rozrywki dla Twoich pracowników

Rozrywka w postaci filmów i seriali ma swoich licznych zwolenników. Większość z nas preferuje ich oglądanie na dużym ekranie, jednakże to seanse z perspektywy własnej kanapy zyskały w ostatnim czasie na popularności. Użytkownikom Kafeterii MyBenefit dajemy możliwość zakupienia kodu na jeden wybrany film lub kilka z bogatej oferty serwisu VOD – w zależności od potrzeb. Z oferty można znaleźć zarówno propozycje na samotny piątkowy wieczór jak i coś dla całej rodziny.

Również miłośnicy gier komputerowych znajdą coś dla siebie, co pozwoli im oderwać myśli od codzienności i rutyny. Kody aktywacyjne dostępne w Kafeterii dadzą dostęp do rozrywki i dobrej zabawy. To ważne, aby szczególnie dziś zadbać o równowagę psychiczną, sięgając po ulubioną formę zdalnej rozrywki.

My Benefit
My Benefit
Czytaj… tak jak lubisz!

W Kafeterii MyBenefit dostępne są również inne formy rozrywki dla pracowników. Książki, audiobooki i ebooki, a może prenumerata ulubionych magazynów? Pracownicy wybierają najbardziej odpowiadające im potrzebom propozycje spośród bogatej oferty Kafeterii MyBenefit.

Zapewniając pracownikom dostęp do bogatego świata inspiracji Kafeterii okażesz im swoją troskę i wsparcie. Docenisz ich ciężką pracę i podkreślisz, że ich relaks i wypoczynek są dla ciebie ważne.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE ONLINE