Karta Multisport

Regularna aktywność fizyczna ma korzystny wpływ na zdrowie, ale również kondycję psychiczną. Sport jest najlepszą formą regeneracji i wyzwalaczem endorfin. Wspieraj dobrostan swoich Pracowników z kartą MultiSport. To sprawdzone rozwiązanie oferujące nie tylko wstęp na basen czy siłownię. Karta MultiSport zapewnia dostęp do różnorodnych form aktywności sportowo-rekreacyjnych, a także merytorycznej wiedzy, motywacji i inspiracji na temat zdrowego stylu życia.

My Benefit
My Benefit
Motywuj Pracowników do aktywności

Aktywność fizyczna niweluje stres i napięcie. Jest skuteczną formą regeneracji, ma zbawienny wpływ na zdrowie psychiczne. Zapewniając Pracownikom dostęp do regularnego ruchu, dbasz o ich dobre samopoczucie i wysoki poziom satysfakcji z codziennego życia. Takie wsparcie od Pracodawcy zawsze zostaje docenione! Zatroszcz się o rozwój, motywację i dobrą energię w swoim Zespole z MultiSport!

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ
Wymarzona forma ze wsparciem ekspertów

Teraz z kartą MultiSport Twoi Pracownicy otrzymują jeszcze więcej możliwości! Zapewnia ona dostęp do Programu Lojalnościowego Zaprojektuj Formę, w którym mogą korzystać z profesjonalnych kursów online na temat treningu, odżywiania i regeneracji. Kursy zawierają kompendium wiedzy prosto od trenerów i dietetyków o tym, jak rozpocząć treningi w różnych obiektach sportowych, jak ćwiczyć efektywniej i mądrze o siebie zadbać. Za konsekwentną realizację kursów użytkownicy mogą zdobyć bony wartościowe do popularnych sklepów. Podaruj swoim Pracownikom jeszcze więcej motywacji!

Strefa MultiSport