Karta Multisport – dobre rozwiązanie na każdą sytuację

Aktywność fizyczna, tak ważna w naszym życiu, w ostatnim czasie przeniosła się z siłowni i klubów fitness do domów. Siedzący tryb życia i ograniczenia w outdoorowych zajęciach wpływają bardzo niekorzystnie na zdrowie, samopoczucie i kondycję. Aby tego uniknąć rekomendujemy najpopularniejsze na rynku rozwiązanie – kartę Multisport, która w warunkach domowych treningów sprawdza się równie dobrze jak przed epidemią.

My Benefit
Treningi online zyskały na popularności

Wiemy, ja ważne jest regularne dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby oferta w nowej, domowej formule jak najlepiej wspierała systematyczne treningi pracowników. Z kartą Multisport odkrycie nowych pokładów energii w zaciszu własnego mieszkania jest niezwykle proste! Wystarczy zalogować się do Strefy MultiSport i rozpocząć treningi sportowe, również z instruktorami prowadzącymi zajęcia online w obiektach partnerskich. Dla zainteresowanych zdrową dietą przygotowaliśmy profesjonalne plany żywieniowe oraz warsztaty kulinarne, zaś stale rozwijających swoje umiejętności językowe zapraszamy do korzystania z nauki języka angielskiego. Wolne chwile proponujemy spędzić w towarzystwie dobrej literatury (ebooki i audiobooki) lub z dziećmi, korzystając z sekcji z aktywnościami dla dzieci (animacje sportowe, gry, planszówki oraz bajki).

Strefa MultiSport
My Benefit
Motywuj pracowników do aktywności.

Aktywność fizyczna wpływa na wytwarzanie tak zwanych hormonów szczęścia. To ważne, aby w tej wyjątkowej sytuacji stwarzać pracownikom możliwość ‘resetu’. Ponadto regularny ruch stymuluje koncentrację, kreatywność i pamięć. Wsparcie wydajności umysłowej pracowników jest ważne szczególnie teraz – podczas trudów pracy w izolacji i warunkach home office.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE ONLINE