My Benefit
Karta MultiSport

Siedzący tryb życia wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie i samopoczucie. Dlatego tak ważne jest, by po codziennej pracy zapewnić sobie porcję ruchu, który regeneruje i dodaje energii. Regularna aktywność wzmacnia organizm, poprawia kondycję fizyczną i psychiczną. Karta MultiSport to rozwiązanie, które wspiera, motywuje i edukuje w zakresie aktywnego stylu życia. Umożliwia dostęp do różnych obiektów sportowych w całej Polsce oraz możliwość korzystania z wielu aktywności sportowo-rekreacyjnych.

Rozwój w dowolnej formie

Na co dzień do dyspozycji użytkowników dostępnych jest kilkanaście dziedzin sportu i miejsc do rekreacji, takich jak siłownie, baseny, sauny, groty solne, parki linowe, parki trampolin, ścianki wspinaczkowe i wiele innych. Każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

My Benefit
My Benefit
Motywuj Pracowników do aktywności

Aktywność fizyczna wpływa na wytwarzanie tak zwanych hormonów szczęścia. To ważne, aby stwarzać Pracownikom możliwość codziennego odpoczynku i regeneracji. Regularny ruch stymuluje koncentrację, kreatywność i pamięć. Motywuj Pracowników do aktywności i pozwól im decydować, z jakiej formy skorzystają. Karta MultiSport? A może wizyta na basenie od czasu do czasu? W Kafeterii MyBenefit użytkownicy mogą kupić pojedyncze wejściówki na obiekty sportowo-rekreacyjne i treningi grupowe.

Zapewniając Pracownikom dostęp do bogatego świata inspiracji Kafeterii, okażesz im swoją troskę i wsparcie. Docenisz ich ciężką pracę i podkreślisz, że ich relaks i wypoczynek są dla ciebie ważne.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ