Karta Multisport – dobre rozwiązanie na każdą sytuację

Siedzący tryb życia wpływa bardzo niekorzystnie na zdrowie, samopoczucie i kondycję. Dlatego tak ważne jest by teraz wyjść z domu zachowując wszelkie środki bezpieczeństwa. Powrót do aktywności pozwoli wzmocnić organizm oraz szybko odbudować kondycję i zniwelować skutki ostatnich dwóch miesięcy izolacji.

Rekomendujemy najpopularniejsze na rynku rozwiązanie – kartę MultiSport, która w warunkach domowych treningów sprawdzała się równie dobrze jak przed epidemią, a teraz jest przygotowana na wielki powrót treningów w obiektach sportowo-rekreacyjnych.

My Benefit
My Benefit
Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wszystkie obiekty partnerskie są indywidualnie weryfikowane by zapewnić dla posiadaczy kart MultiSport bezpieczne i komfortowe warunki uczestnictwa w treningach i grupowych zajęciach sportowych.

Kolejne, aktualne zasady sanitarne na bieżąco będą publikowane na stronie www.kartamultisport.pl/dobrze-ze-jestes/

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją przedstawiającą zasady bezpieczeństwa, których przestrzegamy.

ZOBACZ PREZENTACJĘ
Rozwój w dowolnej formie

Mimo powrotu do tradycyjnej formy treningów, oferta online będzie nadal dostępna do końca sierpnia. Wystarczy zalogować się do Strefy MultiSport, by skorzystać z treningów online i wielu innych możliwości rozwoju osobistego.

Na co dzień do dyspozycji użytkowników dostępnych jest kilkanaście dziedzin sportu i miejsc do rekreacji, takich jak siłownie, baseny, sauny, groty solne, parki linowe i parki trampolin, ścianki wspinaczkowe, a także wiele innych, a także wiele wyzwań i konkursów.

My Benefit
My Benefit
Motywuj pracowników do aktywności

Aktywność fizyczna wpływa na wytwarzanie tak zwanych hormonów szczęścia. To ważne, aby w tej wyjątkowej sytuacji stwarzać pracownikom możliwość ‘resetu’. Ponadto regularny ruch stymuluje koncentrację, kreatywność i pamięć. Motywuj pracowników do aktywności i pozwól im decydować z jakiej formy skorzystają. Karta MultiSport? A może wizyta na basenie od czasu do czasu? W Kafeterii MyBenefit użytkownicy mogą kupić pojedyncze wejściówki na obiekty sportowo-rekreacyjne i treningi grupowe.

Zapewniając pracownikom dostęp do bogatego świata inspiracji Kafeterii okażesz im swoją troskę i wsparcie. Docenisz ich ciężką pracę i podkreślisz, że ich relaks i wypoczynek są dla ciebie ważne.

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE ONLINE