Bogata oferta sklepów internetowych

Dziś zakupy online stały się naszą codziennością. Oszczędność czasu, dostępność 24h na dobę i dostawa pod drzwi lub do dogodnego punktu lub paczkomatu przekonuje każdego. Coraz więcej sklepów stacjonarnych tworzy swoje wirtualne odpowiedniki. Szerokiej oferty zakupów online nie mogło więc zabraknąć w Kafeterii MyBenefit.

My Benefit
My Benefit
Zakupy online w Kafeterii MyBenefit

Tworząc ofertę zakupów dla użytkowników Kafeterii skupiliśmy się na różnorodności, dostępności oraz jakości. Tym samym, sklepy dostępne w Kafeterii oferują dostęp do wiedzy i rozwoju, rozrywki i dobrej zabawy oraz podstawowych artykułów pierwszej potrzeby. W Kafeterii Pracownicy mogą znaleźć między innymi audiobooki i ebooki – również te z lekturami szkolnymi lub bajkami dla najmłodszych. Nie zapominamy o tradycjonalistach – książki w klasycznej formie można zamówić z dostawą do domu, a za zakupy zapłacić voucherem zakupionym w Kafeterii. W ramach wsparcia w opiece nad dziećmi proponujemy kody wartościowe do sklepów z grami, zabawkami i książkami oraz artykułami potrzebnymi do nauki w domu. Bardzo ważne jest też zapewnienie dostępu do podstawowych artykułów, takich jak AGD, odzież oraz żywność. Sklepy z takim asortymentem również współtworzą ofertę Kafeterii. Cały czas aktywnie pracujemy nad negocjowaniem specjalnych zniżek i rabatów dostępnych tylko dla użytkowników Kafeterii, aby nieustannie była dla nich źródłem prawdziwych korzyści i cennych inspiracji.

Udostępnij zakupy online dla Twoich Pracowników.

Kafeteria MyBenefit pozwala Pracownikowi na dobór takich benefitów, jakie są mu potrzebne. Pracodawca, proponując tak szeroką ofertę swoim Pracownikom w jasny sposób komunikuje troskę i opiekę, niezależnie od sytuacji w jakiej znajduje się firma lub rynek. Taka proaktywność Pracodawcy przełoży się na zaangażowanie i pozytywny feedback ze strony zespołu.

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ