Wypoczywaj!

Wybierz ulubione miejsce, opłać swój nocleg oraz inne usługi, a potem po prostu zrelaksuj się. Odpocznij od zgiełku miasta w cztero- lub pięciogwiazdkowym hotelu i ciesz się spokojem.

Nic nie musisz robić! Hotel, w którym będziesz zapewni Ci komfort, wyżywienie i obsługę na najwyższym poziomie. Zafunduj sobie masaż i inne zabiegi SPA, a jeśli lubisz – spędź wieczór w saunie lub w jacuzzi. A rano możesz po prostu wylegiwać się bezkarnie w pachnącej pościeli…

 

My Benefit
My Benefit
Zdobywaj!

Najwyższe szczyty i odległe zakątki…

Zarezerwuj nocleg w pensjonacie położonym blisko gór i już wczesnym rankiem rusz na szlak. Jeśli wolisz kameralną atmosferę w gronie najbliższych wybierz domki, z których na piechotę dojdziesz nad jezioro. Pływaj kajakiem lub wypożycz rower i zrelaksuj się w takiej formie jaka najbardziej Ci odpowiada. Dobry standard w dogodnej cenie na pewno ucieszy Ciebie i Twoich bliskich.

Zwiedzaj!

Intensywnie i wygodnie. Znajdź apartament w centrum miasta i odkrywaj muzea, teatry oraz zabytkowe starówki. Wybierz opcję z wyżywieniem, jeśli nie chcesz tracić czasu, lub sam nocleg, aby skosztować lokalnych smakołyków.

Zaplanuj swój city break zgodnie ze swoimi upodobaniami, albo wyjedź spontanicznie i skorzystaj z podpowiedzi przewodników na miejscu – w hotelu na pewno polecą Ci najciekawsze atrakcje!

My Benefit
My Benefit
Podróżuj!

Nawet w najdalsze zakątki świata…

Korzystaj z oferty sprawdzonych, największych w Polsce biur podróży. Hotele na tureckim wybrzeżu, apartamenty w centrum Barcelony lub objazdowy trip po Afryce – wszystko to jest teraz w zasięgu Twojej ręki.  Opłać wybraną wycieczkę i niczym się nie martw – organizator będzie do Twojej dyspozycji.