Benefity dla młodych – czytaj w Kompendium HR!

Kategoria: Aktualności, HR Newsy, Rekrutacja i kariera
Dodano: 19.09.2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Grupa Pracuj właśnie wypuściła z drukarni najnowszą, dziewiątą już edycję Kompendium HR, a w niej nasz artykuł o Millennialsach!

Siła wiedzy

Kompendium HR to magazyn branżowy, przez wielu zwany biblią polskiego HRu. Zawiera raporty, wywiady i publikacje autorstwa praktyków z branży i przedstawicieli firm, które na co dzień ściśle współpracują z działami personalnymi. Wydawcy Kompendium stawiają na wiedzę i skondensowane, merytoryczne treści. Dlatego ich wydawnictwo warto mieć zawsze pod ręką, by szukać wśród artykułów inspiracji lub po prostu sprawdzonych rozwiązań.

Wydania Kompendium HR z 2016 oraz z 2017 zostały docenione także poza branżą i otrzymały najważniejszą, złotą nagrodę w konkursie Power of Content Marketing Awards, w kategorii „Magazyn dla klientów B2B”.

Benefity dla młodych

W tegorocznym Kompendium HR sporo jest tekstów dotyczących rekrutacji, rozwoju pracowników i nauki angielskiego w pracy, ale także zatrudnianiu czy współpracy z obcokrajowcami i oczywiście employer brandingu. Jako ekspert z branży benefitów również zostaliśmy zaproszeni do publikacji na łamach Kompendium – odpowiedzieliśmy na często zadawane przez HRowców pytanie: jakie benefity proponować najmłodszych pracownikom, tzw. Millennialsom. Wszystkich, którzy spotykają dwudziestolatków na rekrutacjach lub martwią się „jak to będzie” zachęcamy gorąco do lektury!

Kompendium HR 2018 w papierowej wersji można przeczytać m.in. podczas nadchodzących konferencji z cyklu Wyzwania HR (najbliższa już 17.10 we Wrocławiu!) lub w każdej chwili w wersji online [klik]

Może Cię zainteresować też: