Bilety na spektakle teatralne w całej Polsce!

Międzynarodowy Dzień Teatru

W Kafeterii MyBenefit każdego dnia znajdziecie setki biletów na rozmaite spektakle teatralne w całej Polsce. Czas zająć wygodne miejsce na widowni i odkryć sztukę na nowo – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Ulubieni aktorzy, zaskakujące kostiumy, rekwizyty i role, które zostają w pamięci na długo… Zapraszamy w podróż do zupełnie innej rzeczywistości!

Mamy świetny pretekst dla tych, którym ostatnio teatr był trochę nie po drodze… ale i dla tych, dla których każdy pretekst do zajęcia miejsca na widowni jest dobry! Już 27 marca obchodzimy 56. Międzynarodowy Dzień Teatru! To święto ustalono na pamiątkę 4. rocznicy otwarcia Teatru Narodów w Paryżu, czyli corocznego festiwalu teatralnego. Podczas tego wydarzenie w 1957 r. na jednej scenie po raz pierwszy spotkały się teatry z obu stron żelaznej kurtyny, a był to nie lada wyczyn!

56. Międzynarodowy Dzień Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru wybraliśmy dla Was cztery spektakle, które możecie zobaczyć z całą rodziną lub wyłącznie w gronie dorosłych. „Koncert życzeń” (Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie), „Wiele demonów” (Teatr Śląski w Katowicach), „Piotruś Pan” (Teatr Capitol w Warszawie) i „My, psy” (Teatr Nowy w Łodzi), to spektakle, które na teatralnych deskach goszczą już od jakiegoś czasu, ale dzięki ponadczasowej i poruszającej tematyce wciąż gromadzą pełną widownię. Szczególną uwagę dorosłych widzów coraz częściej przykuwa „Koncert  życzeń” Yany Ross i „Wiele demonów” w adaptacji Mikołaja Grabowskiego.  Pierwszy  z tych spektakli został oparty na tekście niemieckiego dramatopisarza Franza Xavera Kroetza, a główną i jedyną rolę gra w nim Danuta Stenka. Bohaterka „Koncertu życzeń” boryka się z samotnością, która w nowoczesnym życiu towarzyszy jej na każdym kroku. Sztuka „Wiele demonów” powstała na podstawie powieści Jerzego Pilcha i łączy w sobie kryminalne zagadki, humor pisarza i metafizyczne pytania o ludzką naturę. Rzeczywistość, w której żyją bohaterowie jest zabawna, ale momentami i… mroczna! Aby jeszcze bardziej umilić świętowanie Międzynarodowego Dnia Teatru, po zalogowaniu do Kafeterii MyBenefit bilety na ww. spektakle kupicie w specjalnej cenie!

Sztuki teatralne dla dzieci 

W teatrze nie brakuje również bajkowej tematyki, a najmłodszych widzów niewątpliwie zainteresuje wystawiany w warszawskim teatrze Capitol „Piotruś Pan”. To kolorowo-muzyczno-fantastyczny spektakl w adaptacji Arkadiusza Klucznika. Pojawiające się w sztuce piosenki stworzyli Dariusz Czajkowski (teksty) i Michał Kowalczyk (muzyka). Piotruś Pan rządzi Nibylandią, a w Nibylandii może zdarzyć się wszystko! Ciekawą propozycję dla dzieci znajdziemy również na scenie łódzkiego Teatru Nowego. „My, psy” to opowieść o bezdomnych psach, które zamieszkały na nieczynnym wysypisku śmieci. Historia nabiera akcji, gdy do sfory dołącza kot-kłamca. Ogromnym atutem muzycznego spektaklu w reż. Przemysława Dąbrowskiego jest płynąca z niego nauka – życiowe porażki mogą przytrafić się każdemu!

Voucher ważny aż 3 miesiące!

W Kafeterii MyBenefit, poza biletami na setki spektakli teatralnych, kupicie również Voucher MultiTeatr GOLD lub MultiTeatr SILVER. Taki Voucher jest ważny przez 3 miesiące i możecie go swobodnie zrealizować w jednym z 44 teatrów w całej Polsce. Listę aktualnie dostępnych spektakli znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej programu MultiTeatr.

Może Cię zainteresować też: