Bleisure… z czym go jeść?

„(…)Bleisure to jeden z najnowszych trendów w turystyce! Neologizm powstał z połączenia dwóch słów – business i leisure, oznaczającego łączenie służbowych i prywatnych aktywności w tym samym czasie. Zjawisko nazywane jest również workcation lub bizcation i mieści w sobie wszystkie te podróże służbowe, podczas których zaciera się granica pomiędzy obowiązkami zawodowymi, a czasem nazywanym przez nas wolnym.(…)”

O tym, jak stosować bleisure w praktyce i komu szczególnie przypadło do gustu to zjawisko, możecie przeczytać w naszym artykule w najnowszym – majowo-czerwcowym – wydaniu magazynu HR BUSINESS PARTNER.

Bleisure HR BUSINESS PARTNER

Siła praktyki

HR Business Partner to pierwszy taki magazyn na polskim rynku HR. Zdecydowana większość treści stworzona została na podstawie case study i praktyki samych HRowców i fachowców wspierających HR w codziennej pracy. Konkretne przykłady, nowoczesne narzędzia, rewolucyjne projekty, gotowe rozwiązania i mnóstwo ciekawych zagadnień dotyczących pracy z ludźmi – to wszystko w jednym czasopiśmie! W tradycyjnym, papierowym wydaniu lub, a jakże, nowocześnie czyli online.

Życzymy przyjemnej i inspirującej lektury!

Może Cię zainteresować też: