HR Directors Summit 2020 – zaproszenie

Kategoria: Aktualności, HR Newsy
Dodano: 17.01.2020

Znamy i ogromnie doceniamy wartość szkoleń oraz konferencji – z każdego takiego wydarzenia przywozimy ze sobą naprawdę dużą wiedzę, którą później wykorzystujemy w codziennej pracy. Nasz kalendarz konferencyjny w tym roku otwiera jedno z najważniejszych spotkań dyrektorów działów personalnych w Polsce –HR Directors Summit. Gorąco zapraszamy do udziału w XI edycji konferencji już 23 stycznia 2020 roku w Warszawie!

HR

Spotkanie doświadczonych praktyków HR

Konferencja przygotowana została jako forum wymiany doświadczeń kierowników i dyrektorów podejmujących kluczowe decyzje w obszarze zarządzania ludźmi w firmach działających na terenie Polski. Program XI edycji konferencji, będzie obfitował w studia przypadków przeprowadzone przez ekspertów HR. Podobnie, jak w poprzednich latach, znacząca część konferencji przeznaczona zostanie na dyskusje i debaty. Podczas nadchodzącej edycji uczestnicy konferencji będą mogli poznać najciekawsze case study HR Managerów i wybrać projekty na miarę Top HR Manager in Action.

Doświadczenie budowane przez lata

Pierwsza edycja konferencji odbyła się 20 stycznia 2010 roku. Po kilku pierwszych edycjach wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarze dyrektorów personalnych polskich firm. Dyskusje o zrealizowanych wdrożeniach oraz panele dotyczące najbardziej newralgicznych tematów z roku na rok zrzeszały coraz większą liczbę zainteresowanych. Uczestnicy tegorocznej edycji będą wymieniać swoje doświadczenia w około 200 osobowym gronie.

Organizatorem wydarzenia jest Wolters Kluwer. Wydawnictwo tworzy nowatorskie rozwiązania i uczestniczy w wielu projektach wydawniczych, również międzynarodowych. Menedżerom i specjalistom Human Resources dostarcza aktualne, kompleksowe i rzetelnie opracowane informacje i wiedzę.


HR Directors Summit, 23.01.2020 Hotel Sheraton, Warszawa

 

Może Cię zainteresować też: