Jesień pod znakiem wydarzeń branży HR

Kategoria: Aktualności, Employer Branding, HR Newsy, Rekrutacja i kariera
Dodano: 30.07.2019

Mimo, że jesteśmy w okresie urlopowym my wybiegamy myślami już w przyszłość i planujemy jesienne wydarzenia HR-owe.

Sprawdźcie, na których wydarzeniach będziemy mogli porozmawiać!

  • Jak dopasować benefity dla zatrudnionych osób zarówno z pokolenia BB jak i Z? Czy można jednocześnie zatrzymać w pracy pokolenie Millenialsów i prawidłowo zadbać o pokolenie BB? Jak sprostać potrzebom pokolenia Y i nie zapewnić komfort pracownikom z pokolenia X?

To i wiele innych inspirujących treści usłyszymy na MeetBenefit już 25 września w Warszawie!

  • Kształtowanie świadomości marki pracodawcy, zdobywanie utalentowanych pracowników, a później skuteczna dbałość o ich zaangażowanie i rozwój to dziś jedno z największych wyzwań, jakie stoją współcześnie przez pracodawcami. Dobrze zaprojektowany cykl życia pracownika, oraz dobór odpowiednich rozwiązań pasujących do specyfiki danej organizacji to must have.

Właśnie temu będziemy przyglądać się na 12. edycji konferencji „Rozwiązania HR. Jak wspierać cykl życia pracownika?”
1 października w Warszawie!

  • Doskonalenie środowiska pracy w dużych, heterogenicznych organizacjach, strategiczny wpływ działów HR na wizerunek, sprzedaż i marketing, a także funkcjonowanie firmy w obliczu nowoczesnych technologii i automatyzacji. Całość oprawiona prelekcjami znakomitych praktyków i inspiratorów, którzy nie tylko podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, ale także wciągną do dyskusji tworząc unikatową platformę wymiany wiedzy.

Taką dawkę informacji wymienianych w wyśmienitej atmosferze proponuje Pierwsza edycja konferencji HR (R)evolution
już 3 października w Warszawie!

  • 2 dni pełne merytorycznych wystąpień, wśród których posłuchamy między innymi o budowaniu kultury innowacyjności, generacji H+, skutecznej rekrutacji, zarządzaniu talentami, szkolenia i rozwój. Wśród prelegentów znajdą się innowatorzy z całego świata dzieląc wiedzę z zakresu innowacji w obszarze HR.

Te zagadnienia poruszane będą w czasie HR Innovations Expo w Warszawie 29 i 30 października!

Na każdym z tych wydarzeń będziemy mogli spotkać się i porozmawiać o najlepszych rozwiązaniach dla Waszych pracowników. My nie możemy już się doczekać … a Wy?

Może Cię zainteresować też: