Ruszyło Ogólnopolskie Badanie Benefitów 2020!

Ruszyło Ogólnopolskie Badanie Benefitów 2020! To jedno z największych w Polsce badań dotyczących świadczeń pozapłacowych w oczach pracowników. Od lat organizuje je Sedlak&Sedlak – najstarsza na naszym rynku firma z branży doradztwa HR.

Ogólnopolskie Badanie Benefitów

Benefity są coraz ważniejszą częścią wynagrodzenia zatrudnionych. Ale to także istotny element całego wizerunku firmy. Oferta świadczeń, oraz sposób, w jaki pracodawca nimi zarządza, mają dla pracowników duże znaczenie. Dlatego Sedlak&Sedlak co roku prowadzi badanie, w którym sprawdza, jak swój pakiet benefitów widzą sami pracownicy. W badaniu pyta między innymi o dostępne w firmie świadczenia i ich atrakcyjność oraz dopasowanie do potrzeb. A także o benefity, które pracownik chciałby otrzymywać, ale obecnie nie ma takiej możliwości. W ankiecie pojawiają się również zagadnienia dotyczące sposobu zamawiania swoich świadczeń czy ich komunikacji przez pracodawcę.
Podsumowanie ubiegłorocznego badania znajdziesz TUTAJ.

Ogólnopolskie Badanie Benefitów 2020, do tej pory znane pod nazwą „Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników”, właśnie ruszyło! Jako Partner tego Badania serdecznie zapraszamy do udziału!

Ankieta jest anonimowa, a jej uzupełnienie potrwa do 5 minut. Po zakończeniu badania otrzymasz indywidualny raport, w którym zobaczysz, z jakich benefitów korzystają pracownicy podobni do Ciebie m.in. pod względem płci, wieku i stanowiska, oraz na ile te świadczenia są dla nich atrakcyjne.

Pracodawcy mogą także zamówić pełny raport z Badania i na jego podstawie ocenić atrakcyjność swojej oferty świadczeń pozapłacowych w porównaniu do innych firm. Taki raport może okazać się szczególnie pomocny przy planowaniu zmian, czy całkiem nowego programu benefitów oraz przy kreowaniu oferty dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Weź udział w badaniu: KLIKNIJ TUTAJ

Ogólnopolskie Badanie Benefitów

Może Cię zainteresować też: