Benefity na Walentynki – nowy sposób na randkę!

Kategoria: Aktualności, Benefity, Benefity dla pracowników
Dodano: 13.02.2020

Walentynki, choć dla niektórych są kontrowersyjnym świętem, mogą być doskonałą okazją do spędzenia czasu z bliską osobą w wyjątkowy sposób. Dobrym pomysłem jest wspólne wyjście do kina czy weekend w hotelu z kompleksem SPA i widokiem na górskie szczyty. Sprawdź jak można wykorzystać benefity na Walentynki we dwoje!

Bilety do kina i teatru – najpopularniejsze benefity na randkębenefity kino

Pomysłów na wspólne spędzenie czasu z drugą osobą może być tak wiele, jak wiele jest ludzi na świecie. Co jednak zrobić, gdy pomysłów brakuje?  Z pomocą przychodzi Kafeteria MyBenefit. Platforma pełna benefitów to miejsce pełne inspiracji, a dodatkowe środki od pracodawcy pomogą sfinansować najbardziej śmiałe plany.

Kino to jeden z najpopularniejszych benefitów, z których korzystają pracownicy. Do kina w pojedynkę, z drugą połówką czy może ze znajomymi? Ty decydujesz. Kino to idealny pomysł na spędzenie wieczoru we dwoje, nawet gdy to dopiero pierwsza randka! Pozwala nam się nieco lepiej i przełamać lody.

Kolejny sposób na kulturalny wieczór to wspólne wyjście do teatru. Jest nieco bardziej uroczyste, ale również pełne emocji! Szczególnie, gdy wybierzemy spektakl z popularnym teatrze i zobaczymy na scenie ulubionych aktorów.

Benefity na weekend – sposób na kolejną randkę

benefityCoraz częściej spotykanym pomysłem na wyjątkową randkę jest weekendowy wypad za miasto. To może być pobyt w górach i krótkie spacery lub ambitne, wielokilometrowe wycieczki. Na mniej aktywnych czeka relaks w hotelu z kompleksem SPA położonym nad urokliwymi rozlewiskami lub także w górach, co zapewni nam niezapomniane widoki z okna czy tarasu.

Ciekawskich zachęcamy do odwiedzenia jednego z polskich miast i skorzystania z oferty muzeów lub salonów wirtualnej rzeczywistości, gdzie można pilotować samolot albo wystartować w wirtualnych wyścigach samochodów

Kafeteria benefitów – inspiracje na randkę i nie tylko

Kafeteria MyBenefit to miejsce, w którym znajdziesz wiele inspiracji i benefitów na Walentynki, ale nie tylko! Weekend pełen emocji w towarzystwie partnera, znajomych czy rodziny? Wakacje w Polsce lub za granicą? Aktywne popołudnie, albo relaksujący masaż po pracy? Żaden problem – mamy mnóstwo pomysłów i gotowych propozycji, w całej Polsce!

Może Cię zainteresować też: