Wypoczynek pracowników – sukces pracodawcy

Dodano: 14.07.2020

Regularny wypoczynek to podstawa efektywnej i wydajnej pracy. Dziś coraz więcej pracodawców odchodzi od przeświadczenia, że sukces firmy to osiąganie jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Wydłużanie czasu pracy skutkujące rezygnacją z wypoczynku nie zapewnia organizacji skuteczniejszego osiągania celów i wzrostu zysków. Wręcz przeciwnie. Brak urlopu odbija się na zdrowiu i kreatywności pracowników. W MyBenefit wiemy, że troska o wypoczynek pracowników to dla wielu pracodawców naczelna wartość. Szczerze wierzymy, że work-life balance  to nie tylko pusty, dobrze brzmiący frazes, ale klucz do szczęśliwego, pełnego satysfakcji i aktywnego życia. Wypoczynek natomiast bezspornie stanowi jeden z filarów realnej równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. 

Turystyka w Kafeterii MyBenefit – co nas wyróżnia?

Nasze działania opierają się na świadomości tego, że oczekiwania i potrzeby każdego z naszych użytkowników są unikalne. Wiemy, że dla jednych kluczem jest wypoczynek w obiektach o najwyższym standardzie, inni cenią sobie sielską atmosferę z dala od tłumów. Dla części kluczem jest możliwość aktywnego wypoczynku na pieszych szlakach, a inni chcą zrelaksować się podczas zabiegów w hotelowym SPA. Dlatego właśnie nasza oferta jest tak różnorodna. Każdy z użytkowników, niezależnie od preferencji znajdzie w niej propozycje „szyte na miarę”.

Codzienne dbamy o  wyjątkowe relacje z naszymi partnerami z branży turystycznej. Każdego z nich znamy osobiście i nawiązujemy z nimi bezpośrednią, bliską współpracę, opartą na zaufaniu. To właśnie tego typu relacje owocują bardzo atrakcyjnymi, dedykowanymi dla naszych użytkowników ofertami, które negocjujemy i udostępniamy w Kafeterii każdego dnia. Wiemy również, że każdy użytkownik, który zdecyduje się skorzystać z oferty któregokolwiek z naszych partnerów trafia w ręce osób, dla których turystyka to przede wszystkich życiowa pasja i źródło satysfakcji.

W sezonie letnim Kafeteria obsługuje dziennie około 100 rezerwacji krajowych! Na ofertę składa się niemal  2  tysiące różnych obiektów turystycznych i jest to najczęściej wybierany benefit przez użytkowników.

Wypoczynek w kraju i za granicą

wypoczynek pracowników

Nasza oferta obejmuje obiekty usytuowane w każdym zakątku kraju. Od luksusowych hoteli w nadmorskich kurortach, poprzez górskie hotele, pensjonaty i wille, aż po niewielkie domki w lesie lub nad jeziorem. Za pośrednictwem Kafeterii pracownik może opłacić wakacje w wybranym miejscu dla całej rodziny i w najbardziej dogodnym dla siebie terminie. Może wykorzystać środki od pracodawcy na opłacenie samej zaliczki, albo po prostu części kosztów pobytu.

W Kafeterii MyBenefit oferta turystyczna tworzona jest na podstawie bezpośredniej relacji z partnerami. Taka współpraca owocuje bardzo atrakcyjnymi cenami wynegocjowanymi dla pracowników sięgającymi nawet – 70% zniżki w stosunku do ceny rynkowej.

Polska to bezspornie jeden z najpiękniejszych krajów na świecie, ale Kafeteria to nieograniczone możliwości, dlatego nasze oferty nie kończą się na słupkach granicznych naszej ojczyzny. Współpracujemy z największymi portalami rezerwacyjnymi wakacji zagranicznych. Nasi partnerzy to Travelplanet.pl, Wakacje.pl czy MyTravel.pl. Nieustannie rozwijamy zagraniczną ofertę turystyczną, zaufały nam takie znane europejskie marki jak Vacansoleil czy Stena Line. Dzięki środkom przekazywanym przez pracodawców, każdego roku dziesiątki tysięcy ludzi  spędza swe urlopy w przeróżnych zakątkach świata, od najpopularniejszych kierunków takich jak Grecja czy Egipt, aż po miejsca tak egzotyczne jak Tajlandia, Kenia, czy Dominikana.

Wypoczynek pracowników i ich najbliższych

Wśród propozycji MyBenefit dostępne są także kolonie i obozy tematyczne dla najmłodszych, prowadzone przez sprawdzonych organizatorów. To kilkanaście biur podróży oferujących atrakcyjne i bezpieczne wakacje dla najmłodszych. W ostatnich tygodniach, obok propozycji wyjazdów kolonijnych i obozów wakacyjnych, pojawiła się szeroka oferta tematycznych półkolonii. Pozwolą one  dziecku bezpiecznie spędzić wolny czas w mieście oraz będą stanowiły inspirację i pozwolą rozwijać pasje.

Jako prezent dla pracowników lub premia za wyniki  i wyjątkowe osiągnięcia  doskonale sprawdzą się bony turystyczne.  Ze zróżnicowanej oferty bonów można korzystać w zależności od zapotrzebowania i upodobań pracowników czy  profilu. . Różne propozycje dają możliwość dostosowania ich do okazji, w ramach której zostaną podarowane pracownikom. Bony Travelpass mogą być realizowane na wycieczki krajowe oraz podróże zagraniczne, na wyjazdy narciarskie, bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, zabiegi w salonach SPA oraz na fantastyczne przeżycia, takie jak lot balonem czy rejs morski. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie oferty Kafeterii lub jako niezależny produkt.

Turystyka – element DNA kafeterii MyBenefit

W codziennej pracy za cel stawiamy sobie zapewnienie dedykowanych, atrakcyjnych ofert, szerokiego wachlarza możliwości i tworzenie nowych rozwiązań. Wierzymy, że wyjazdy turystyczne to jeden z najatrakcyjniejszych benefitów, jakie oferuje nasza Kafeteria. Kilkadziesiąt tysięcy rezerwacji, jakie obsługują każdego roku nasi partnerzy niech będzie najlepszym wyznacznikiem tego, jak bardzo ceniona, zarówno przez szeroką rzeszę pracowników jak i pracodawców, jest nasza turystyczna oferta!

 

 

Może Cię zainteresować też: