Bony turystyczne TravelPass – idealny prezent dla pracowników

Wakacje, wycieczki i krótkie city break – kto z nas tego nie lubi? Turystyka, zarówno krajowa jak i zagraniczna, bije w ostatnich latach rekordy popularności. Lubimy wypoczywać! Niektórzy bardziej aktywnie, na górskim szlaku, inni wolą zrelaksować się w SPA. Czy Pracodawca może pomóc swoim Pracownikom w wybraniu odpowiedniej formy relaksu, by czuli się wypoczęci, ale też docenieni? Tak! Idealnym rozwiązaniem są bony turystyczne Travelpass.

Jeden bon – tysiące możliwości

bony turystyczne TravelPass PODRÓŻENie poznamy preferencji wszystkich Pracowników naszej firmy. Nawet jeżeli nie ma ich wielu, to upodobania i plany wyjazdowe mogą zmienić się w ciągu kilku chwil! W jaki sposób Pracodawca może zorganizować dla nich podróż, by zapewnić wszystkim radość i satysfakcję? Najprościej i najlepiej – wręczając Pracownikom bony turystyczne, dzięki którym sami wybiorą cel, termin, a przede wszystkim formę swojego wyjazdu.

W zależności od zapotrzebowania i upodobań pracowników bądź profilu firmy można korzystać ze zróżnicowanej oferty bonów. Różne propozycje dają możliwość dostosowania ich do okazji, w ramach której zostaną podarowane pracownikom. Przed wakacjami lepiej sprawdzi się bon na zagraniczne wczasy, a w środku mglistego listopada radość sprawić może voucher do SPA! Wybór bonów turystycznych jest w rękach Pracodawcy. Bony Travelpass mogą być realizowane na wycieczki krajowe oraz podróże w dalekie kraje, na wyjazdy narciarskie, bilety lotnicze, rezerwacje hotelowe, zabiegi w salonach SPA oraz na fantastyczne przeżycia, takie jak lot balonem czy rejs morski. Zainspiruj swoich Pracowników do niezapomnianych przeżyć!

Wakacje w luksusowym kurorcie pod palmami

To idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wypoczynek przy tropikalnej plaży, w miejscu pełnym egzotycznej kultury. Nurkowanie na rafie koralowej, nocleg w bungalowie nad przejrzystą wodą bądź obserwacja dzikich zwierząt na Safari – z bonem turystycznym Travelpass wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie ręki!

bony turystyczne dla pracowników city breakWeekend pełen wrażeń w europejskiej stolicy

Gorąca Barcelona, romantyczny Paryż czy tajemniczy Londyn? A może pełna zabytków Praga lub elegancki Wiedeń? Pomysłów jest tak wiele, jak wiele jest miast w Europie! Niektórzy wolą intensywne zwiedzanie z aparatem w ręku, inni spokojny relaks w klimatycznej scenerii. Bon Travelpass umożliwia skorzystanie z oferty wielu sprawdzonych touroperatorów, takich jak Rainbow Tours, Itaka czy Neckermann. Dostosowanie wyjazdu do swoich wymagań to żaden problem – możemy wybrać jedną z gotowych wycieczek, zorganizowanych od A do Z, lub zarezerwować jedynie bilety lotnicze i spędzić spontaniczny weekend w wymarzonym miejscu.

Narciarski tydzień w alpejskiej wiosce

bony turystyczne wyjazd na nartyBiałe szaleństwo to sport dający sporo dobrej zabawy! Świetnie wpływa na kondycję, a jednocześnie relaksuje i odpręża. W okresie świąteczno – zimowym wypoczynek na świeżym powietrzu jest dla wielu idealną odskocznią od codzienności. Ofiarując pracownikom bony turystyczne dzięki którym będą mogli spędzić ferie zimowe właśnie tak jak lubią, Pracodawca zyska ich zadowolenie oraz wdzięczność. Może właśnie taki bon jest idealnym prezentem świątecznym? Na pewno zostanie wykorzystany dużo lepiej niż dodatkowa, łatwa do wydania gotówka. Warto pamiętać, że kupując bony turystyczne Pracodawca nie odprowadza za nie podatku VAT!

Relaksujący pobyt w SPA

Masaż gorącymi kamieniami, długie kąpiele w basenie i oczyszczające wieczory w saunie… Luksusowe hotele SPA mają w swojej ofercie wiele przyjemnych zabiegów, dzięki którym odpoczywa i relaksuje się nie tylko ciało, ale także umysł. Po całym weekendzie w takim miejscu wzrasta nasze zadowolenie z życia, mamy o wiele więcej energii i jesteśmy w lepszym nastroju. Dla domatorów świetnym rozwiązaniem będzie oferta Day SPA, czyli zabiegi w salonach SPA w miejscu naszego zamieszkania. Bony Travelpass SPA są idealną nagrodą dla Pracowników i ich bliskich – wręczając je w ramach premii za realizację celów zyskamy nie tylko wdzięczność Pracownika, ale także gwarancję, że przy realizacji kolejnych projektów będzie co najmniej tak mocno zaangażowany.

Bony turystyczne a marzenia pracowników

Wychodząc poza standardy premii oraz nagród rzeczowych ofiarujemy Pracownikowi nie tylko dodatkową gratyfikację, ale przede wszystkim wypoczynek, przeżycia i możliwość odkrycia nieznanych miejsc. W dodatku w sposób i w czasie, które są dla nich najwygodniejsze.

Często odkładamy nasze marzenia o podróżach z powodów finansowych – zwykle coś innego jest priorytetem. Tym bardziej warto podarować Pracownikom bony turystyczne i wspierać ich w realizacji planów i zdobywaniu świata!

Sprawdź ofertę i zamów swoje bony >>

Może Cię zainteresować też: