Sprzymierzeniec Twojego sukcesu

Kategoria: Benefity, Benefity dla pracowników, Motywacja i zaangażowanie
Dodano: 25.08.2018

O każdym naszym sukcesie, zarówno zawodowym jak i prywatnym, decyduje wiele czynników. Na niektóre z nich mamy wpływ, inne pozostają od nas niezależne. W walce o sukces warto mieć sojuszników!

Sprzymierzeńcy sukcesu

Nasze plany mogą dotyczyć wielu aspektów – zarówno kwestii zawodowych, jak i całkiem prywatnych. Realnie określone wyznaczają nam kierunek i kolejność naszych działań, a to pomaga skupić się na osiągnięciu celu, nawet mimo przeszkód. Intensywnie pracujemy, poświęcamy czas, zdarza się, że z czegoś rezygnujemy! Jeśli to konieczne zdobywamy nowe umiejętności i poszerzamy naszą wiedzę. To jak mocno lub na jak długo uda nam się zaangażować zależy w dużej mierze od naszych ambicji.

Odpowiednie kompetencje są nam niezbędne w każdym obszarze, w którym chcemy czegoś dokonać. By wyspecjalizować się w danej dziedzinie potrzebujemy konkretnych działań, wiedzy i umiejętności. Ale ważne są także relacje z otoczeniem – bliscy, którzy wątpią w nasz sukces tylko nas zniechęcają. Jeśli natomiast będą nas wspierać, dodadzą energii i zmotywują nas do kolejnych działań, nawet w najtrudniejszych chwilach.

Wsparcie od pracodawcy

Sprzymierzeńcem naszych sukcesu może być także pracodawca. Szef, któremu zależy na osiągnięciu celów wyznaczonych firmie i pracownikom, będzie starał się motywować i wspierać podwładnych w ich realizacji. Jednym z narzędzi, które może zastosować w tych działaniach, są benefity. Ale pracodawca może wspierać swój zespół nie tylko w realizacji celów zawodowych. Podsuwając dobrze dobrane benefity pomoże im także w zupełnie prywatnych planach! To może być nauka języka obcego, osiągnięcie wymarzonej wagi lub formy sportowej, przeczytanie 52 książek w roku a nawet wyjazd do egzotycznego kraju…

Benefity na każdą okazję

Osiągnięcie jednego celu generuje wyznaczenie nowego. Ale nasze plany i marzenia zmieniają się także po prostu, z upływem miesięcy czy lat. Mając stały dostęp do zróżnicowanych benefitów od pracodawcy możemy swobodnie korzystać z nich w drodze do sukcesu. W dobrej kafeterii benefitów znajdziemy gotową receptę lub inspirację na niemal każdą okoliczność!

Może Cię zainteresować też: