Przeżywaj prawdziwe emocje!

Bilety kulturalne dla pracowników to jeden z najbardziej pożądanych benefitów w polskich firmach! W Kafeterii MyBenefit Twoi pracownicy znajdą bilety i vouchery na najciekawsze premiery i występy największych gwiazd!

Chodźmy do kina!

Do kina chodzą wszyscy – niezależnie od wieku, zajmowanego stanowiska czy zainteresowań… A MyBenefit współpracuje z największymi sieciami kinowymi w Polsce (Cinema City, Helios, Multikino) oraz niemal setką instytucji lokalnych. To ponad 200 kin w całej Polsce!

Ceny biletów dostępnych w Kafeterii są bardzo atrakcyjne w porównaniu do cen biletów dostępnych bezpośrednio w kasie kina. Za tę samą kwotę można mieć ich jeszcze więcej! Forma biletów (kod elektroniczny przesyłany w SMS) pozwala na wygodną realizację natychmiast po zamówieniu i nie wymaga dystrybucji przez dział HR.

My Benefit
My Benefit
Wolisz na balet czy kabaret?

W ofercie benefitów kulturalnych Kafeterii MyBenefit każdy znajdzie coś dla siebie! Proponujemy bilety na spektakle najpopularniejszych teatrów w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Współpracujemy z agencjami artystycznymi, które zapraszają na występy kabaretowe i z uwagą śledzimy mapę kolejnych widowisk operowych.

Zdarza się, że bilety na te wydarzenia nie są już dostępne w regularnej sprzedaży, a w Kafeterii ciągle tak! Co tydzień uzupełniamy ofertę o kolejne 100… a nawet 200 nowych tytułów!

Niech zabrzmi muzyka!

Iron Maiden, Scorpions, Coldplay, Guns N’ Roses…
Nie?
To może Rihanna?
Albo chociaż Andrea Bocelli?
Na każdym z tych koncertów mogli być Twoi pracownicy!

Jeśli wolą festiwale plenerowe to wspólnie zaproponujmy im bilety i karnety na Open’er Festival, Kraków Live Festival, Orange Warsaw Festival albo Tauron Nowa Muzyka.

Jeśli nie znajdą u nas swojego ulubionego wykonawcy mogą skorzystać z bogatej oferty wydarzeń dostępnej na portalach eBilet.pl i Eventim.pl.

My Benefit
My Benefit
Potrzebujesz odrobiny powagi?

Wiemy co w kulturze piszczy! Dlatego ciągle pracujemy nad rozwojem oferty benefitów kulturalnych dla pracowników – jedną z nowości w Kafeterii MyBenefit są bilety do najciekawszych muzeów w Polsce.

Chcesz zobaczyć podziemia krakowskiego Rynku? Dom rodzinny Jana Pawła II, wrocławskie Muzeum Współczesne lub Muzeum Śląskie?

Możesz zwiedzić je po pracy albo wyjechać na cały weekend (sprawdź ofertę benefitów turystycznych). Bilety do wybranego muzeum kupisz po drodze.

Zapomnij o stosach faktur i zamówień!

Wyobraź sobie, że każdy z Twoich pracowników chciałby pójść na swoje wymarzone wydarzenie kulturalne.
A na koniec miesiąca przynosi fakturę za kupione bilety… czy to w ogóle możliwe?

Na szczęście wszystko może być proste! Dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco z trendami w kulturze możemy proponować Twoim pracownikom najciekawsze wydarzenia. Z organizatorami natomiast rozliczamy się sami – niezależnie od tego, ilu Twoich pracowników wzięło udział w spektaklu czy koncercie, dostaniesz od nas jeden zbiorczy dokument księgowy.

I pełny raport, żebyś wiedział co jest grane!

  Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

  Wypoczynek pracowników – sukces pracodawcy

  Kategoria: Aktualności

  W sezonie letnim nasza platforma benefitów online obsługuje dziennie około 100 rezerwacji turystycznych w kraju. Na ofertę składa się niemal 2 tysiące różnych obiektów turystycznych i jest to zdecydowanie najczęściej wybierany benefit przez pracowników.

  Czytaj dalej

  Nowe benefity w Kafeterii – czas na zdrowie!

  Kategoria: Aktualności

  W MyBenefit wiemy, że aktywność fizyczna i dobry stan zdrowia to więcej energii i lepsze samopoczucie. Dlatego postanowiliśmy zrobić duży krok do przodu i oprócz standardowych usług opieki medycznej udostępnić w kafeterii benefitów nowy zakres usług prozdrowotnych.

  Czytaj dalej

  Benefity kulturalne. Spotkajmy się w muzeum!

  Kategoria: #zostańwdomu

  Niedawno „odmrożone” zostały muzea, a my nie pozostaliśmy na to obojętni. Użytkownicy Kafeterii mogą skorzystać z oferty kulturalnej MyBenefit już dziś!

  Czytaj dalej