Przeżywaj prawdziwe emocje!

Bilety kulturalne dla pracowników to jeden z najbardziej pożądanych benefitów w polskich firmach! W Kafeterii MyBenefit Twoi pracownicy znajdą bilety i vouchery na najciekawsze premiery i występy największych gwiazd!

Chodźmy do kina!

Do kina chodzą wszyscy – niezależnie od wieku, zajmowanego stanowiska czy zainteresowań… A MyBenefit współpracuje z największymi sieciami kinowymi w Polsce (Cinema City, Helios, Multikino) oraz niemal setką instytucji lokalnych. To ponad 200 kin w całej Polsce!

Ceny biletów dostępnych w Kafeterii są bardzo atrakcyjne w porównaniu do cen biletów dostępnych bezpośrednio w kasie kina. Za tę samą kwotę można mieć ich jeszcze więcej! Forma biletów (kod elektroniczny przesyłany w SMS) pozwala na wygodną realizację natychmiast po zamówieniu i nie wymaga dystrybucji przez dział HR.

My Benefit
My Benefit
Wolisz na balet czy kabaret?

W ofercie benefitów kulturalnych Kafeterii MyBenefit każdy znajdzie coś dla siebie! Proponujemy bilety na spektakle najpopularniejszych teatrów w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Współpracujemy z agencjami artystycznymi, które zapraszają na występy kabaretowe i z uwagą śledzimy mapę kolejnych widowisk operowych.

Zdarza się, że bilety na te wydarzenia nie są już dostępne w regularnej sprzedaży, a w Kafeterii ciągle tak! Co tydzień uzupełniamy ofertę o kolejne 100… a nawet 200 nowych tytułów!

Niech zabrzmi muzyka!

Iron Maiden, Scorpions, Coldplay, Guns N’ Roses…
Nie?
To może Rihanna?
Albo chociaż Andrea Bocelli?
Na każdym z tych koncertów mogli być Twoi pracownicy!

Jeśli wolą festiwale plenerowe to wspólnie zaproponujmy im bilety i karnety na Open’er Festival, Kraków Live Festival, Orange Warsaw Festival albo Tauron Nowa Muzyka.

Jeśli nie znajdą u nas swojego ulubionego wykonawcy mogą skorzystać z bogatej oferty wydarzeń dostępnej na portalach eBilet.pl i Eventim.pl.

My Benefit
My Benefit
Potrzebujesz odrobiny powagi?

Wiemy co w kulturze piszczy! Dlatego ciągle pracujemy nad rozwojem oferty benefitów kulturalnych dla pracowników – jedną z nowości w Kafeterii MyBenefit są bilety do najciekawszych muzeów w Polsce.

Chcesz zobaczyć podziemia krakowskiego Rynku? Dom rodzinny Jana Pawła II, wrocławskie Muzeum Współczesne lub Muzeum Śląskie?

Możesz zwiedzić je po pracy albo wyjechać na cały weekend (sprawdź ofertę benefitów turystycznych). Bilety do wybranego muzeum kupisz po drodze.

Zapomnij o stosach faktur i zamówień!

Wyobraź sobie, że każdy z Twoich pracowników chciałby pójść na swoje wymarzone wydarzenie kulturalne.
A na koniec miesiąca przynosi fakturę za kupione bilety… czy to w ogóle możliwe?

Na szczęście wszystko może być proste! Dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco z trendami w kulturze możemy proponować Twoim pracownikom najciekawsze wydarzenia. Z organizatorami natomiast rozliczamy się sami – niezależnie od tego, ilu Twoich pracowników wzięło udział w spektaklu czy koncercie, dostaniesz od nas jeden zbiorczy dokument księgowy.

I pełny raport, żebyś wiedział co jest grane!

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

Badanie satysfakcji z benefitów - jakie zadać pytania? Wzór ankiety pracowniczej

Kategoria: Benefity

Jakie pytania zadać pracownikom w badaniu na temat benefitów? Dużo zależy od tego, czego chcemy się dowiedzieć. Przygotowaliśmy gotowy wzór ankiety pracowniczej dotyczącej świadczeń pozapłacowych!

Czytaj dalej

Benefity na B2B – czy przyznawać i jak rozliczać świadczenia dla samozatrudnionych?

Kategoria: Benefity

W obliczu trudności na rynku pracy warto zadbać o wszystkich zatrudnionych, nie tylko na etacie. Jak w takim razie przyznawać i finansować benefity na B2B?

Czytaj dalej

Zróżnicowanie kulturowe w organizacji - extra kłopot czy extra benefit?

Kategoria: Benefity

Dobre zarządzanie może uczynić z wielokulturowej orgnizacji ogromny atut, który sam w sobie będzie benefitem dla pracowników.

Czytaj dalej