Przeżywaj prawdziwe emocje!

Bilety kulturalne dla pracowników to jeden z najbardziej pożądanych benefitów w polskich firmach! W Kafeterii MyBenefit Twoi pracownicy znajdą bilety i vouchery na najciekawsze premiery i występy największych gwiazd!

Chodźmy do kina!

Do kina chodzą wszyscy – niezależnie od wieku, zajmowanego stanowiska czy zainteresowań… A MyBenefit współpracuje z największymi sieciami kinowymi w Polsce (Cinema City, Helios, Multikino) oraz niemal setką instytucji lokalnych. To ponad 200 kin w całej Polsce!

Ceny biletów dostępnych w Kafeterii są bardzo atrakcyjne w porównaniu do cen biletów dostępnych bezpośrednio w kasie kina. Za tę samą kwotę można mieć ich jeszcze więcej! Forma biletów (kod elektroniczny przesyłany w SMS) pozwala na wygodną realizację natychmiast po zamówieniu i nie wymaga dystrybucji przez dział HR.

My Benefit
My Benefit
Wolisz na balet czy kabaret?

W ofercie benefitów kulturalnych Kafeterii MyBenefit każdy znajdzie coś dla siebie! Proponujemy bilety na spektakle najpopularniejszych teatrów w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu. Współpracujemy z agencjami artystycznymi, które zapraszają na występy kabaretowe i z uwagą śledzimy mapę kolejnych widowisk operowych.

Zdarza się, że bilety na te wydarzenia nie są już dostępne w regularnej sprzedaży, a w Kafeterii ciągle tak! Co tydzień uzupełniamy ofertę o kolejne 100… a nawet 200 nowych tytułów!

Niech zabrzmi muzyka!

Iron Maiden, Scorpions, Coldplay, Guns N’ Roses…
Nie?
To może Rihanna?
Albo chociaż Andrea Bocelli?
Na każdym z tych koncertów mogli być Twoi pracownicy!

Jeśli wolą festiwale plenerowe to wspólnie zaproponujmy im bilety i karnety na Open’er Festival, Kraków Live Festival, Orange Warsaw Festival albo Tauron Nowa Muzyka.

Jeśli nie znajdą u nas swojego ulubionego wykonawcy mogą skorzystać z bogatej oferty wydarzeń dostępnej na portalach eBilet.pl i Eventim.pl.

My Benefit
My Benefit
Potrzebujesz odrobiny powagi?

Wiemy co w kulturze piszczy! Dlatego ciągle pracujemy nad rozwojem oferty benefitów kulturalnych dla pracowników – jedną z nowości w Kafeterii MyBenefit są bilety do najciekawszych muzeów w Polsce.

Chcesz zobaczyć podziemia krakowskiego Rynku? Dom rodzinny Jana Pawła II, wrocławskie Muzeum Współczesne lub Muzeum Śląskie?

Możesz zwiedzić je po pracy albo wyjechać na cały weekend (sprawdź ofertę benefitów turystycznych). Bilety do wybranego muzeum kupisz po drodze.

Zapomnij o stosach faktur i zamówień!

Wyobraź sobie, że każdy z Twoich pracowników chciałby pójść na swoje wymarzone wydarzenie kulturalne.
A na koniec miesiąca przynosi fakturę za kupione bilety… czy to w ogóle możliwe?

Na szczęście wszystko może być proste! Dzięki temu, że jesteśmy na bieżąco z trendami w kulturze możemy proponować Twoim pracownikom najciekawsze wydarzenia. Z organizatorami natomiast rozliczamy się sami – niezależnie od tego, ilu Twoich pracowników wzięło udział w spektaklu czy koncercie, dostaniesz od nas jeden zbiorczy dokument księgowy.

I pełny raport, żebyś wiedział co jest grane!

  Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

  Biohacking, czyli sztuka i nauka stawania się super człowiekiem

  Kategoria: Aktualności

  Czy biohacking to tylko kolejny trend w nurcie mental health, czy realny sposób na wspieranie pracowników w dbałości o ich kondycję fizyczną i psychiczną? O nowym sposobie zarządzania energią własną i energią zespołów rozmawiamy z Karolem Wyszomirskim, Health & Performance Coachem oraz autorem pierwszej w Polsce książki na temat biohackingu “Biohacking. Przewodnik dla początkujących”.

  Czytaj dalej

  Dbałość o higienę zdrowia psychicznego pracowników humanizuje relacje

  Kategoria: Aktualności

  O problemie z rozproszoną komunikacją pracujących zdalnie zespołów oraz wielu innych problemach, z jakimi borykają się obecnie pracownicy firm rozmawiamy z Marią Dekert,  psychoterapeutką i trenerką, współpracującą z firmą Nowe Motywacje, będącą partnerem w Kafeterii MyBenefit.

  Czytaj dalej

  Trafiony prezent dla pracowników

  Kategoria: Aktualności

  Aż 53,5 proc. Polaków przyznaje, że kiedyś otrzymało prezent, z którego nie byli zadowoleni, a co dziesiąty stwierdził, że podarunek był nietrafiony. Większość, bo aż 74,4 proc. nie oddaje niechcianych upominków, żeby nie urazić osoby, która ich obdarowała. W niniejszym artykule podpowiemy, jak uniknąć takiej sytuacji.

  Czytaj dalej