Rekreacja i rozrywka dla pracowników

Rekreacja pracowników to niezwykle szeroki wachlarz możliwości.
W Kafeterii MyBenefit znajdziesz setki świetnych pomysłów na spędzanie wolnego czasu!

Samemu, z przyjaciółmi, z rodziną? Po pracy, w weekend, na wakacjach? Na świeżym powietrzu czy pod dachem?

Wybierz, na co masz ochotę – tu i teraz – jesteś panem swoich planów!

Po pracy - szybko i blisko!

To ważne, by po całym dniu w pracy zregenerować się i odpocząć, dlatego mamy mnóstwo gotowych propozycji na relaks w mieście – blisko biura lub domu. Możesz wybrać masaż, saunę lub grotę solną, a jeśli jeszcze nie wiesz, czy to lubisz, nie szkodzi! Po prostu sprawdź – dzięki jednorazowym wejściówkom nie musisz się deklarować i związywać żadną umową.

A może doskonale wiesz, czego chcesz? Wybierz karnet do akademii jogi, zajęcia w szkole tańca lub sztuki walki. Ceny wejściówek dostępnych w Kafeterii na pewno mile Cię zaskoczą, najważniejsze jednak, że są dostępne od ręki, a dostaniesz je dosłownie za chwilę.

My Benefit
My Benefit
Więcej ruchu?

Doskonale!

Jeśli masz ochotę na ruch od czasu do czasu wybierz w Kafeterii wejściówki na tenis, squash albo ściankę wspinaczkową. Możesz odwiedzić też park trampolin, basen i wakepark. Zimą zaprosimy Cię na lodowisko i najpopularniejsze w Polsce stoki narciarskie.

Jeżeli planujesz trenować bardziej regularnie polecamy kartę sportową, dzięki której możesz korzystać bez ograniczeń z ponad 4000 obiektów w Polsce.

 

Karta sportowa
Dbaj o przyjaciół!

Zaproponuj im wspólne popołudnie pełne wrażeń!

Co lubicie razem robić?
Grać w kręgle, bilard czy sporty halowe? A może tym razem zagracie w trójwymiarowej, wirtualnej rzeczywistości, uciekniecie razem z escape room-u albo pościgacie się na gokartach? Możecie zrobić to po pracy albo w ramach weekendowego wypadu do innego miasta.

Zmiana planów? Nie ma sprawy – wejściówki wybrane przez Was w Kafeterii będą ważne jeszcze przez długi czas – tylko koniecznie się umówcie!

My Benefit

Zapomnij o stosach faktur i zamówień!

Wyobraź sobie, że każdy z Twoich pracowników chciałby dziś po południu wybrać się w zupełnie inne miejsce… A Ty musisz im to zorganizować.  Czy to w ogóle możliwe?

Na szczęście może być łatwiej! Dzięki temu, że znamy się na rekreacji możemy zaproponować Twoim pracownikom najciekawsze aktywności i dobre ceny. Współpracujemy z najpopularniejszymi obiektami rekreacyjnymi i rozrywkowymi w Polsce. Sami rozliczymy się z nimi za wejściówki Twoich pracowników – Ty dostaniesz od nas jeden kompletny dokument księgowy.

I oczywiście raport, żebyś trzymał rękę na pulsie!

  Chcesz wiedzieć jeszcze więcej?

  Trafiony prezent dla pracowników

  Kategoria: Aktualności

  Aż 53,5 proc. Polaków przyznaje, że kiedyś otrzymało prezent, z którego nie byli zadowoleni, a co dziesiąty stwierdził, że podarunek był nietrafiony. Większość, bo aż 74,4 proc. nie oddaje niechcianych upominków, żeby nie urazić osoby, która ich obdarowała. W niniejszym artykule podpowiemy, jak uniknąć takiej sytuacji.

  Czytaj dalej

  Wypoczynek pracowników – sukces pracodawcy

  Kategoria: Aktualności

  W sezonie letnim nasza platforma benefitów online obsługuje dziennie około 100 rezerwacji turystycznych w kraju. Na ofertę składa się niemal 2 tysiące różnych obiektów turystycznych i jest to zdecydowanie najczęściej wybierany benefit przez pracowników.

  Czytaj dalej

  Nowe benefity w Kafeterii – czas na zdrowie!

  Kategoria: Aktualności

  W MyBenefit wiemy, że aktywność fizyczna i dobry stan zdrowia to więcej energii i lepsze samopoczucie. Dlatego postanowiliśmy zrobić duży krok do przodu i oprócz standardowych usług opieki medycznej udostępnić w kafeterii benefitów nowy zakres usług prozdrowotnych.

  Czytaj dalej