Kino – benefit na każdą okazję!

Seans w kinie jest dziś jedną z najpopularniejszych rozrywek wszystkich pokoleń. Dlaczego nie wykorzystać tego fenomenu i nie zamienić biletów kinowych w wartościowy benefit dla pracowników? Kino to benefit, który będzie pasował każdemu pracownikowi, bez względu na wiek, zawód czy zainteresowania. Kino to też benefit, który sprawdzi się o każdej porze roku, a wręcz idealnie podczas brzydkiej pogody. Bilet do kina można zrealizować od ręki i nie wymaga dużych nakładów finansowych, co będzie szczególnie istotne dla pracodawców, którzy finansują benefity dla pracowników.

Kino – benefit dla każdego

Już prawie w każdym polskim mieście znajdziemy kino studyjne lub sieciowe, a nawet kilka z nich. Wielu widzów ma swoje sprawdzone i ulubione miejsca – niektórzy wolą multipleksy w galeriach handlowych i po seansie (z obowiązkowym popcornem i Coca-Colą!) idą na zakupy. Inni traktują kino jak teatr i dlatego wybierają kameralne sale, bez wszechobecnych przekąsek.

Filmy grane są przez cały tydzień, o różnych porach dnia, możemy więc zaplanować wyjście do kina z rodziną czy przyjaciółmi. Na kinowym afiszu zawsze znajdziemy duży wybór filmów – lekka polska komedia, poważne dzieło zagranicznych twórców, film familijny czy historia o superbohaterach? Bez względu na wiek i preferencje zwykle możemy wybrać coś ciekawego z bieżącego repertuaru. 

Bilet do kina – benefit dostępny od ręki

W Kafeterii MyBenefit oferujemy bilety dla pracowników do niemal 200 kin w całej Polsce. Wśród naszych propozycji są zarówno ogólnopolskie kina sieciowe, jak i małe, lokalne kina studyjne. Bieżący repertuar możemy sprawdzić za pośrednictwem Internetu. Pracownik zainteresowany benefitem w formie biletu kinowego kupuje go wcześniej lub od razu będąc w kinie. Po zalogowaniu na swoje konto w Kafeterii należy wybrać właściwe kino, rodzaj biletu (2D / 3D) i ilość. Możemy oczywiście kupić wejściówki nie tylko dla siebie, ale też rodziny czy przyjaciół! W kolejnym kroku wybieramy opcję płatności –  punkty od pracodawcy (bilety kinowe mogą być finansowane z ZFŚS), płatność przez PayU lub mix tych dwóch. Ceny biletów kinowych w kafeterii są na tyle atrakcyjne, że wielu pracowników decyduje się na regularne zakupy z prywatnych środków. Po zakupie na ekranie komputera czy smartfona wyświetli nam się kod – wystarczy podać go w kasie gdy wybierzemy konkretny seans. I już!

Bilet kinowy – benefit na niepogodę

Kino to świetny pomysł o każdej porze roku – filmy grane są przecież na okrągło, a premiery pokazują się regularnie, nawet kilka w miesiącu. Wyjście do kina planujemy zazwyczaj z większym wyprzedzeniem. Czasem jednak podejmujemy decyzję zupełnie spontanicznie. Wystawiła nas koleżanka, zmieniła się pogoda, w ulubionej galerii sztuki trwa zmiana ekspozycji… Przyczyny mogą być rozmaite, ważne jednak, by łatwo i szybko skorzystać z rezerwowej opcji i wyskoczyć do kina.

Bilet już kupiony, ale zmieniły się Twoje plany? Nie szkodzi! Bilety z Kafeterii możesz wykorzystać od razu, ale też później – za tydzień lub za miesiąc. Także w weekend. Twoje benefity maja długi termin ważności i nie przepadną tylko dlatego, że coś Ci wypadło. Dzięki temu, że są dostępne online masz je zawsze przy sobie, nie martw się, że zostały w szufladzie biurka.

Kino to benefit idealny – zarówno z punktu widzenia pracodawcy jak i pracownika! Dobrze przygotowany program kinowy dla pracowników pozwoli w prosty sposób dostosować bilety kinowe do ich potrzeb. Skorzystaj z gotowego rozwiązania – zobacz, jak kupić bilety do kina w Kafeterii MyBenefit!

Może Cię zainteresować też: