Pomysł na weekend – polski city break

Kategoria: Benefity, Benefity dla pracowników, Motywacja i zaangażowanie
Dodano: 05.01.2018

Na przekór zasadzie cudze chwalicie swego nie znacie coraz częściej spotykamy się z formą turystyki krajowej określaną jako city break. Weekend w spędzony w innym niż własne mieście, dobre towarzystwo i świetna zabawa to doskonały pomysł na naładowanie baterii przed nadchodzącym tygodniem. Możliwości jest wiele – piękne miasta, interesujące muzea i parki rozrywki czekają na nas jak Polska długa i szeroka.

Co wybrać na city break i jak to zorganizować?

Planowanie weekendu jest zwykle największą trudnością i zajmuje sporo czasu – wiąże się z wyborem celu podróży, poszukiwaniem noclegów, wybieraniem atrakcji oraz rezerwacjami czy zakupem biletów wstępu. Jest to na tyle zajmujące, że często rezygnujemy z wyjazdu, bo po prostu brakuje nam czasu i chęci na zorganizowanie takiej wycieczki. Co zrobić, aby było to łatwiejsze?

Planuj z Kafeterią i połącz benefity!

Wolisz nocleg z wyżywieniem, sauną i basenem czy raczej opcję niskobudżetową? Spośród 1800 obiektów dostępnych w ofercie Kafeterii MyBenefit z łatwością wybierzesz najlepiej dopasowany hotel lub pensjonat.
Co dalej? Wszystko zależy od Ciebie! W Kafeterii możesz kupić wejściówki i bilety na dodatkowe atrakcje, które chcesz odwiedzić. Proponujemy muzea dla pasjonatów historii, teatry i koncerty dla fanów kulturalnych nowości, sale zabaw dla rodzin z dziećmi i parki rozrywki dla miłośników nauki lub adrenaliny.

Wygoda w organizacji takiego wyjazdu za pośrednictwem Kafeterii kryje się też w możliwości zakupu benefitów w ostatniej chwili – platforma dostępna jest online, przez cały czas, dzięki czemu na przykład bilety do ZOO możemy kupić będąc już w drodze do Wrocławia i cieszyć się wizytą w jedynym Afrykarium w Polsce dosłownie za chwilę. Jeśli brakuje Ci pomysłu, zdaj się na nasze inspiracje –  dzięki podpowiedziom na pewno nie ominą Cię żadne istotne wydarzenia.

Płać punktami od pracodawcy!

Cóż może być lepszego w podróżowaniu niż możliwość sfinansowania wyjazdu z pieniędzy innych, że te z naszego portfela?  Za benefity w Kafeterii – noclegi, bilety, vouchery – zapłać środkami otrzymanymi od Pracodawcy. W zależności od ilości zgromadzonych punktów możesz wykorzystać je w całości lub częściowo, a także dopłacić kartą lub przelewem, gdyby w kluczowym momencie punktów zabrakło.

Profity są oczywiste – po ciekawym i pełnym wrażeń weekendzie do pracy wracamy wypoczęci i pełni energii!

Może Cię zainteresować też: