#ZOSTAŃWDOMU – czytaj i słuchaj!

Kategoria: #zostańwdomu, Aktualności, Benefity, Benefity dla pracowników, Benefity w Kafeterii
Dodano: 24.03.2020

Znajdujemy się w niezwykle trudnym dla nas wszystkich okresie, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw, by pomóc zadbać o Wasze zdrowie fizyczne i psychiczne. Wspierając ogólnopolską akcję #ZOSTAŃWDOMU zachęcamy Was do tego, byście dbając o bezpieczeństwo wszystkich, nie zapomnieli o sobie. Wykorzystajmy ten czas mądrze i w ramach rozgrzewki nadróbmy wszelkie zaległości w literaturze, na którą zawsze brakowało nam czasu wśród codziennych obowiązków i zabiegania.

Znajdź czas dla siebie

Pamiętasz czas, kiedy tak bardzo brakowało Ci chwili spokoju, żeby rozsiąść się na kanapie z kubkiem ulubionej herbaty lub kawy i przepaść z  rozpoczętą kilka miesięcy temu książką? Teraz jest idealny moment na to, aby ją dokończyć! Żeby maksymalnie ułatwić Wam tę przyjemną czynność, proponujemy wśród obszernej oferty Kafeterii MyBenefit – AUDIOBOOKI I EBOOKI. Zawsze miej dobrą książkę pod ręką – czytaj i słuchaj do woli. Dla każdego coś dobrego!

Wśród oferty audiobooków i ebooków znajdziesz wiele ciekawych propozycji, niezależnie od tego, czego poszukujesz. Lubisz literaturę popularną, thrillery, albo literaturę branżową? Wybierz to co najbardziej Ci odpowiada i czytaj lub słuchaj bez ograniczeń. To gwarancja jakości i legalne źródło. Decydując się na wersję elektroniczną możesz spotkać się z wieloma rabatami, które będą dodatkowym atutem przy zakupie.

Czytaj, tak jak lubisz

Nie lubisz gdy coś Cię ogranicza i zamiast klasycznej książki wybierasz wersje elektroniczne, by mieć wiele pozycji pod ręką, w jednym miejscu? Kupując ebooki znajdziesz je w różnych formatach – nie ważne na czym chcesz odtwarzać – czytnik Kindle, PocketBook, KOBO, inkBook lub pdf? To Ty decydujesz jaki format najbardziej Ci odpowiada.

Słuchaj, tam gdzie chcesz

Audiobooki to wygoda w najlepszym wydaniu! Lubisz czytać, ale nie możesz pozwolić sobie na chwilę sam na sam z książką lub ebookiem? Audiobooki to rozwiązanie dla Ciebie! Opiekujesz się dzieckiem, trenujesz lub sprzątasz mieszkanie? Teraz książkę możesz mieć cały czas przy sobie nie rezygnując ze swoich zajęć. Wystarczy Ci odtwarzacz, słuchawki/ głośnik i wybrana pozycja w wersji mp3. Na telefonie, tablecie lub komputerze. Słuchaj, tak jak lubisz!

 

W czasie natłoku informacji, szczególnie skupionych wokół jednego tematu, wyłącz się na moment i wykorzystaj czas mądrze.

Może Cię zainteresować też: