Benefitowe inspiracje – kupuj online

Kategoria: #zostańwdomu, Aktualności, Benefity, Benefity w Kafeterii
Dodano: 14.04.2020

Sytuacja na świecie, z którą przyszło nam się zmierzyć wywiera bardzo duży wpływ na wszystkie aspekty naszego życia. Jako mieszkańcy planety stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem zapewnienia sobie oraz innym bezpieczeństwa. Myślimy przede wszystkim o zdrowiu, ale też o gospodarce, firmach, w których pracujemy lub przyszłości biznesów, którymi zarządzamy. W MyBenefit myślimy natomiast o pracodawcach i zatrudnianych przez nich osobach – troska o utrzymanie zdrowych, aktywnych i zmotywowanych pracowników to nasza misja. Niezależnie od tego, czy pracownicy pracują w warunkach home office czy nie, my nie zwalniamy tempa – szybkie działania i elastyczność Kafeterii pokazały, że w  każdej sytuacji jesteśmy w stanie dbać o pracodawców i zatrudniane przez nich osoby.

Nasi Klienci stoją teraz przed bardzo dużymi wyzwaniami, dlatego od pierwszych dni tej wyjątkowej sytuacji reagujemy na ich potrzeby i robimy wszystko co w naszej mocy, aby program benefitów prowadzony przez pracodawcę był nadal obszerny, atrakcyjny i możliwy do zrealizowania przez pracowników. Kafeteria MyBenefit działa nieprzerwanie i cały czas jest źródłem inspiracji dla pracowników. Mimo, iż na co dzień promujemy aktywność na świeżym powietrzu oraz wydarzenia kulturalne w kinach, teatrach i operach dziś skupiamy się na dostępie do analogicznych aktywności w warunkach domowych. W ciągu zaledwie kilku dni przedefiniowaliśmy prawie wszystkie dostępne w Kafeterii możliwości przygotowując sprawdzone sposoby na aktywne spędzenie najbliższych dni w domu. W ofercie pracownicy mogą znaleźć między innymi audiobooki i ebooki – również te z lekturami szkolnymi lub bajkami dla najmłodszych. Nie zapominamy o tradycjonalistach – książki w klasycznej formie można zamówić z dostawą do domu, a za zakupy zapłacić voucherem zakupionym w Kafeterii. Dla miłośników rozrywki na ekranie znajdą się vouchery do wypożyczalni filmów oraz kody aktywacyjne do najbardziej popularnych gier. Dla tych opiekujących się dziećmi  – kody wartościowe do sklepów z grami i zabawami dla całej rodziny.

Aby podstawowe potrzeby użytkowników naszej Kafeterii również były zaspokojone dajemy możliwość zakupu voucherów do restauracji dowożących jedzenie we wskazane miejsce. To ważne także dla tych, którzy nie mogą pracować zdalnie – jedzenie dostarczone może być do miejsca pracy tak, aby zredukować przemieszczanie się po mieście. W tworzeniu oferty online staraliśmy się nie zapomnieć o osobach na co dzień bardzo aktywnych fizycznie, dlatego dla tych, którzy nie zdążyli przygotować się do treningów w warunkach domowych Kafeteria oferuje całą gamę sklepów ze sprzętem sportowym – oczywiście z dostawą zakupów pod drzwi mieszkania.

Cały czas pracujemy nad tym, aby zarówno dla klientów MyBenefit jak i użytkowników Kafeterii możliwości było jeszcze więcej – także dostępu do produktów codziennej potrzeby. Niecodzienne warunki, w jakich pracujemy nie powinny być powodem do zaniechania aktywności dla naszego ciała i umysłu – troska o zachowanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej pracowników jest teraz szczególnie ważna.  Zdajemy sobie sprawę z tego, że nic nie zastąpi prawdziwej aktywności sportowej i kulturalnej dlatego liczymy, że sytuacja w jak najszybszym tempie wróci do normy i znów będziemy mogli chodzić do klubów fitness oraz kin i teatrów.

Może Cię zainteresować też: