Proste w obsłudze benefity dla pracowników

Dodano: 08.03.2019

Zatrudniamy coraz więcej ludzi, a oni chcą korzystać z coraz większej ilości benefitów… jak to zrobić, żeby spełnić ich oczekiwania, ale nie utonąć w stertach dokumentów i telefonów od dostawców świadczeń? To proste – wybrać kafeterię benefitów, która zdejmie z nas ogromną część pracy! Ważne jednak, by wybrać takie rozwiązanie, które będzie też proste w obsłudze dla naszych pracowników

Kafeteria MyBenefit to platforma internetowa z tysiącami benefitów dla pracowników. Zapewnia stały dostęp do szerokiej gamy świadczeń pozapłacowych w jednym miejscu, z każdego miejsca na świecie. Działa podobnie jak sklep internetowy – wyszukiwarka i  duży wybór filtrów ułatwią znalezienie ulubionego benefitu, a same zakupy zajmą kilka chwil. Zastanawiasz się, jak działa kafeteria benefitów? Zobacz:

Krok 1: Kafeteria MyBenefit – logowanie zawsze i wszędzie.

W ramach Kafeterii MyBenefit każdy pracownik ma swoje indywidualne konto. By z niego korzystać otrzymuje od pracodawcy login i hasło, jak do poczty internetowej. Samo logowanie zajmuje kilka sekund i możliwe jest z każdego miejsca na świecie – potrzebny jest do tego jedynie dostęp do internetu na laptopie lub urządzeniu mobilnym. Co więcej – nie ma ograniczeń czasowych! Jesteś rannym ptaszkiem lub typem sowy i w takich godzinach też pracujesz? A może korzystasz z Internetu jadąc autobusem do pracy? Kafeteria jest dostępna kiedy chcesz – 24 godziny na dobę, przez cały rok!

Krok 2: Ze swoich benefitów korzystaj dokładnie wtedy, kiedy chcesz.

To jedna z największych zalet Kafeterii – tylko Ty decydujesz kiedy, gdzie i z jakiego benefitu skorzystasz!

Jesteś na zakupach w galerii handlowej i przechodząc obok kina interesujący Cię film na afiszu? Nie czekaj! Weź do ręki telefon, zaloguj się do Kafeterii i kup bilet do kina – w lepszej cenie i z pieniędzy od swojego pracodawcy!  Swój kod wejściowy dostaniesz od razu wymień go na bilet na dowolny seans.

A gdy podczas spaceru z dziećmi zepsuje się pogoda? Nic nie szkodzi! Wybierz w Kafeterii najbliższą salę zabaw lub park trampolin i kup wejściówki po drodze. Dostaniesz je w SMS. Po prostu.

Krok 3: Wybieraj te benefity, które pasują do Ciebie.

Nie jesteś typem sportowca, który trenuje codziennie, ale lubisz od czasu pójść na basen albo ściankę wspinaczkową? Proszę bardzo – w ofercie Kafeterii znajdziesz pojedyncze wejściówki na zajęcia rekreacyjne. A może wybierasz się na kręgle ze znajomymi lub jedziesz z rodziną do parku rozrywki? Świetnie! Bilety i wejściówki kupione w Kafeterii nie są imienne co oznacza, że sam decydujesz czy z wybranych świadczeń skorzystasz sam czy z bliskimi.

Krok 4: Nie szukaj… benefity masz zawsze pod ręką.

Kafeteria to nie tylko swoboda wyboru i szybkość realizacji, ale także łatwość obsługi i wyszukania swojego ulubionego lub wymarzonego benefitu. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki i specjalnych filtrów, które pozwolą nam wybrać idealne świadczenie po lokalizacji, kategorii, cenie czy nawet sposobie finansowania. Możesz też po prostu również wpisać w wyszukiwarkę nazwę konkretnego benefitu lub obiektu i tą drogą odnaleźć je w ofercie.

Sam nie wiesz, na co masz dziś ochotę? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i inspiracji – jesteśmy na bieżąco z aurą i kalendarzem, ale też trendami! W Kafeterii MyBenefit znajdziesz ciekawe nowinki rekreacyjne i kulturalne.

Krok 5: Zapłać tak jak chcesz

Jeżeli wydasz już wszystkie środki otrzymane od pracodawcy w Kafeterii, z powodzeniem możesz opłacić interesujące Cię benefity prywatnymi pieniędzmi. Możesz także dopłacić w ten sposób do konkretnych świadczeń, jeżeli ich wartość przewyższa ilość dostępnych punktów. Z Kafeterii zostaniesz przekierowany na stronę płatności online – dokładnie tak, jak w sklepie internetowym. Sam decydujesz, z których środków skorzystasz!

Kafeteria MyBenefit to platforma, dostępna online, prosta w działaniu, intuicyjna w obsłudze i pełna ciekawych benefitów. Zobacz, jak łatwo wybrać swoje ulubione!

Może Cię zainteresować też: