Zamień rynkowe trendy w nowoczesne benefity pozapłacowe!

Kafeteria MyBenefit daje tysiące możliwości wyboru benefitów pozapłacowych. Wśród nich pracownicy znajdą uwielbiane przez wszystkich klasyki, takie jak bilety do kina lub teatru, ale też rynkowe nowinki, dzięki którym będą na bieżąco i dotrzymają kroku zmieniającemu się w błyskawicznym tempie światu!

Nowoczesne benefity pozapłacowe

Śledzenie trendów w benefitach pracowniczych to nasza codzienność – zajmujemy się tym od lat. Specjalizujemy się natomiast w zamianie nowinek z rynku w zupełnie nowe benefity! Dzięki temu możemy zapewnić pracownikom w Polsce po pierwsze ciekawe oferty, po drugie tylko te najwyższej jakości. Jak to robimy? To proste – testujemy benefity na sobie! Aby nie być gołosłownym stworzyliśmy listę najmodniejszych w naszej firmie benefitów nadchodzącego sezonu!

Poznaj 5 najciekawszych benefitów, wybranych przez naszych pracowników!

 

#Agata z działu marketingu: SYMULATOR LOTU

Zawsze marzyłam o tym, żeby być pilotem! Możliwość prowadzenia tak wielkiej maszyny w chmurach, ponad miastami, górami czy po prostu głowami ludzi – wydawała mi się ekscytująca. I nareszcie mogłam sprawdzić czy ta adrenalina mi smakuje! To było niesamowite, mega frajda, energia wspaniałe emocje. Polecam każdemu!

 

 

#Mariusz z działu sprzedaży: WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ

Przyznaję się, mam lęk wysokości… dlatego wirtualna rzeczywistość to była dla mnie świetna próba – chciałem przekonać się czy Rollercoaster to atrakcja dla mnie. Efekt? Piorunujący! Nie pamiętam już kiedy ostatnio tak świetnie się bawiłem! Na pewno skorzystam z tego benefitu ponownie – tym razem zabiorę ze sobą żonę i przyjaciół!”

 

 

#Kamila z działu e-commerce: KAWIARENKA SNU

Najlepsze świadczenie w Kafeterii, warte wydania wszystkich punktów! Wychodząc z Kawiarenki czułam jakbym w tym samym momencie była w SPA, na masażu i … na rajskich wakacjach!  Można odzyskać zarówno wewnętrzny spokój jak i dziecięcą radość. W Kawiarence poczułam naprawdę każdą sekundę, którą tam spędziłam. W S P A N I A Ł E przeżycie!

 

 

#Asia z działu sprzedaży: KURS SZYCIA LALEK

W końcu mogę sama uszyć swojemu dziecku lalkę. Kiedyś już tego próbowałam, ale dopiero teraz lalka ma proste ręce, nogi i wygląda jak z designerskiego sklepu! Sprawiło mi to niesamowitą przyjemność i było świetną zabawą już na etapie tworzenia, a teraz dodatkowo cieszę się za każdym razem, gdy patrzę jak córka się bawi i mówi, że to jej ulubiona lalka!

 

 

#Maciek z działu e-commerce: BENEFITLUNCH

Posiłki od pracodawcy to dla mnie numer 1! Staram się regularnie odżywiać, ale u mnie zawsze dużo i szybko się dzieje, nie mam więc czasu, by samodzielnie przygotować pełnowartościowe posiłki. Odkąd mam w portfelu kartę BenefitLunch mogę nie tylko zachować zrównoważoną dietę, ale także oszczędzam! Jedzenie na mieście nie należy do tanich, a z kartą Benefitlunch opłacenie lunchu nie narusza mojego budżetu!”

 

Benefity pozapłacowe na każdą okazję

Jak widać wiele nas różni – mamy inne preferencje i swoje ulubione aktywności, a co za tym idzie swoje ulubione benefity! Ciągle poszukujemy nowych wrażeń, dlatego wybieramy, badamy, sprawdzamy i testujemy benefity na sobie! Wszystko po to by oddać w Wasze ręce te najlepsze. Sprawdź, przekonaj się jaki benefit będzie Twoim ulubionym w nadchodzącym sezonie. Bądź aktywny, tak jak lubisz!

Chcesz wiedzieć więc o najlepszych benefitach, dostępnych od ręki dla Twoich pracowników? Umów się na prezentację Kafeterii!

Może Cię zainteresować też: