#Zostańwdomu i trenuj! Tak, jak lubisz!

Kategoria: #zostańwdomu, Aktualności, Benefity, Benefity dla pracowników, Benefity w Kafeterii
Dodano: 06.04.2020

Wspierając ogólnopolską akcję #zostańwdomu zachęcamy do tego, by dbając o bezpieczeństwo innych osób, nie zapominać o sobie. Większość z nas pracuje aktualnie zdalnie, z domu. Kiedy  całą codzienność  przenosimy do domu dla naszego organizmu jest to niezwykle duże wyzwanie. Dlatego mamy dla Was rozwiązanie na brak dostępu do obiektów sportowych i aktywność fizyczną w  domowym zaciszu. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Siłownia w domu? To proste!

Twoja ulubiona siłownia jest zamknięta z powodu pandemii. Nie masz możliwości pójścia na basen czy ściankę wspinaczkową, bo wszystkie obiekty sportowe w Twojej okolicy są zamknięte. Nie rezygnuj z ćwiczeń i skorzystaj z tego co masz pod ręką, by wykonać dobry trening w domu! Przedmioty domowego użytku nie są dla Ciebie wystarczające? Stwórz własną mini siłownię w domu. Kup sprzęt sportowy i trenuj! Dostajesz dodatkowe środki od Pracodawcy na Kafeterii MyBenefit? Zaloguj się, zakup bon wartościowy do jednego ze sklepów sportowych i skompletuj to czego potrzebujesz do ćwiczeń. Nowy strój sportowy, hantle, gumy treningowe, maty, drążki do podciągania, rollery, wałki, rowery stacjonarne, steppery, piłki do ćwiczeń i wiele innych. To Ty decydujesz z czego skorzystasz i jaki trening zrobisz.

Zwykły trening to za mało? Baw się sportem i weź udział w wzywaniu sklepu Decathlon. Pokaż jak ćwiczysz w domu i inspiruj innych do zachowania dobrej formy nawet podczas siedzenia w domu. ?  Odwiedź stronę naszego partnera i #sprawdzajsiewsporcie #takjaklubisz!

https://blog.decathlon.pl/sport/sport-w-zyciu/zostanwdomu-i-dolacz-do-wyzwania-cwiczewdomu-akcji-ponad-podzialami/?fbclid=IwAR0XVrivXp09ixpQtIU1corlNcJ1iajIDKw3Txv6ADD_hntmqLsYhOON0Lc

Posiadasz Kartę MultiSport? Nie rezygnuj!

Posiadasz Kartę MultiSport i na co dzień korzystasz z jej możliwości, ale w obecnej sytuacji wydaje Ci się ona niepotrzebna? Nie rezygnuj! Sprawdź ile możliwości czeka na Ciebie w Strefie Kart MultiSport!

Zaloguj się do strefy MultiSport i przetestuj treningi online. Koniecznie sprawdź też treningi live – włącz live – streaming i ćwicz z trenerami MultiSport w swoim domu. Codziennie po godzinie 17.00 czekają na Ciebie różne zajęcia. Wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom.

Masz swój ulubiony klub sportowy i tęsknisz za zajęciami z Twoimi trenerami? Z Kartą MultiSport możesz wspierać lokalne kluby i brać udział w zajęciach prowadzonych przez ich trenerów, jak i korzystać z zajęć online w innych klubach na terenie całej Polski. W zakładce WSPIERAJ KLUBY wygeneruj kod i zapisz się na wybrane zajęcia.

Nie rezygnuj z ćwiczeń – zamień tylko salę zajęciową czy siłownię na kawałek wolnej przestrzeni w Twoim domu i urządzenie z dostępem do Internetu. To od Ciebie zależy czy utrzymasz dobrą formę i zdrowe ciało.

Zadbaj o ciało i #zostańwdomu

Czy wiesz, że z Kartą MultiSport masz dostęp do 12 planów żywieniowych i konsultacji z dietetykiem?

Skomponuj własny plan – wyklucz produkty, których nie chcesz lub nie możesz mieć w swojej diecie, wybierz cel, kontroluj swoją wagę i jedz to co lubisz. Z dietą z Multisport Diet nie ma nic prostszego!

Więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ (https://www.kartamultisport.pl/usluga/multisport-diet/)

Zadbaj o umysł i #zostańwdomu

Oprócz treningów online i diety dopasowanej do potrzeb, czeka na Ciebie wiele więcej atrakcji.

Słuchaj audiobooków w serwisie Audioteka lub wybierz lekturę na czas w siedzenia w domu w serwisie Legimi. Słuchaj podcastów o motywacji, aktywności, odżywianiu, i życiu w zgodzie ze sobą, w których wypowiadają się eksperci i pasjonaci – między innymi psycholog zdrowia Mateusz Banaszkiewicz, trenerka Kasia Bigos, czy fizjoterapeuta Piotr Piaskowski.

Co więcej? Dostęp do filmów i seriali w aplikacji Player.pl i nauka języków obcych na platformie e-Tutor. To Ty decydujesz co zrobisz ze swoim wolnym czasem, korzystaj z okazji i zrób to mądrze! Siedzenie w domu nie musi być nudne i męczące.

Ćwicz w domu – pakiet startowy

Nim sytuacja na świece zmusiła Cię do siedzenia w domu nie interesowały Cię zajęcia sportowe, siłownia czy basen, bo miałeś wystarczająco wysiłku na co dzień, a teraz kiedy cały dzień spędzasz w domu brakuje Ci ruchu? Nie wiesz jak zacząć swoją przygodę z treningami lub potrzebujesz jakiegoś sprzętu sportowego? Zaloguj się do Kafeterii MyBenefit i zainspiruj się! Bony wartościowe do sklepów sportowych różnych marek – to i wiele więcej!


#zostańwdomu #zostańznami i dołącz do nas w treningach online, bo #sprawdzamysiewsporcie!

Może Cię zainteresować też: