Benefity pracownicze, a #zostańwdomu

Kategoria: #zostańwdomu, Aktualności, Benefity, Benefity dla pracowników, Benefity w Kafeterii
Dodano: 01.04.2020

Benefity pracownicze to przede wszystkim wejściówki i bilety do miejsc rozrywki i zabawy oraz sportu i rekreacji. Zamknięte kina i teatry to dla nas wszystkich duża bolączka. Z niecierpliwością czekamy na czas, w którym powrócimy do naszych ulubionych rozrywek, klubów sportowych i restauracji. Podczas gdy oderwanie myśli od bieżących problemów i przytłaczającej nas sytuacji  jest niezwykle ważne musimy szukać kontaktu ze sztuką i dobrą zabawą w innej, online’owej rzeczywistości.

Benefity pracownicze w wersji online

Świadczenia pozapłacowe to nie tylko fizyczne bony do wykorzystania w sklepach stacjonarnych, wakacje oraz sale zabaw. Kiedy z przyczyn od nas niezależnych nie jesteśmy w stanie korzystać z takich atrakcji w klasycznej formie nie bez powodu pojawia się wątpliwość czy oferowanie benefitów pracowniczych w tej sytuacji ma jakikolwiek sens. Nie zapominajmy jednak, że właśnie teraz zapewnienie dbałości o odpowiedni relaks pracowników jest szczególnie ważne. Troska o potrzeby pracowników odgrywa kluczową rolę w procesie utrzymania motywacji i efektywności w pracy. Starajmy się zapewnić Pracownikom dostęp do inspiracji, dzięki którym popołudnia spędzone na kanapie nie będą zmarnowane. Dzięki temu mniej odczują oni przemęczenie spowodowane izolacją, a w godzinach pracy będą bardziej aktywni i skupieni na bieżących zadaniach.

Benefity pracownicze na ekranie

Kinomaniacy z pewnością przyznają, że czas odosobnienia stwarza idealne warunki do nadrabiania filmowych i serialowych zaległości. Nie musząc czekać na niesprzyjające warunki pogodowe możemy spędzać ogromne pokłady czasu przed ekranem domowego kina. Nie każdy z nas decyduje się na nielimitowany dostęp do bazy najnowszych filmów i seriali, dlatego w tej wyjątkowej sytuacji dajemy możliwość zakupienia kodu na jeden wybrany film lub kilka – w zależności od potrzeb. Z oferty można wybrać coś dla całej rodziny lub na samotny piątkowy wieczór. Dla tych, którzy chcą skorzystać z takiej rozrywki bez ograniczeń świetne rozwiązanie proponuje wydawca karty Multisport,warto sprawdzić to tutaj i już dziś przekazać to swoim pracownikom.

 

Benefity pracownicze dla dobrej zabawy

Również miłośnicy gier znajdą w ofercie Kafeterii coś, co pozwoli im oderwać myśli od coraz bardziej przytłaczających informacji z kraju i ze świata. Kody aktywacyjne do najpopularniejszych gier pozwolą na odrobinę rozrywki i dobrej zabawy. To ważne, aby mimo poważnej sytuacji i potrzeby zachowania ostrożności w każdym aspekcie życia dbać również o równowagę psychiczną dzięki odpowiedniej dla nas rozrywce. Jak Pracodawcy powinniśmy bardzo często przypominać o tym pracownikom, aby mieć pewność, że w warunkach home office pracują wypoczęci i zrelaksowani.

 

 

 

Może Cię zainteresować też: