#ZOSTAŃWDOMU

Kategoria: #zostańwdomu, Aktualności, Benefity, Benefity dla pracowników, Benefity w Kafeterii
Dodano: 19.03.2020

Wyjątkowa sytuacja panująca dziś na świecie to czas szczególnej troski o siebie i najbliższych. Utrzymanie dobrej kondycji psychicznej i fizycznej jest dla nas teraz niebywale trudne. Jeszcze większe wyzwanie stoi przed pracodawcami – Ci muszą bardzo aktywnie dostosowywać się do warunków nie tylko w działaniach zapewniających sprawne funkcjonowanie organizacji, ale także pamiętać o pracownikach – spędzających czas opiekując się dziećmi lub pracujących zdalnie. Nie zapominamy o tym! W MyBenefit naszą misją jest pomoc pracodawcom w utrzymaniu zdrowych, aktywnych i zmotywowanych pracowników, dlatego od pierwszych dni reagujemy na potrzeby i robimy wszystko co w naszej mocy, aby program benefitów prowadzony przez pracodawcę z użyciem Kafeterii był nadal obszerny, atrakcyjny i możliwy do zrealizowania przez pracowników.

Aktywni online

Kafeteria MyBenefit działa nieprzerwanie i cały czas jest źródłem inspiracji dla pracowników. Dziś, w warunkach funkcjonowania online są one szczególnie ważne. Przygotowaliśmy sprawdzone sposoby na aktywne spędzenie najbliższych dni w domu. W ofercie pracownicy mogą znaleźć między innymi audiobooki, ebooki, vouchery do księgarni oraz sklepów z grami i zabawami dla całej rodziny. Dla tych, którzy nie zdążyli przygotować się do treningów w warunkach domowych proponujemy vouchery do sklepów ze sprzętem sportowym – oczywiście z dostawą zakupów do domu. Nie zapominamy również o najbardziej podstawowych potrzebach – w Kafeterii pracownicy mogą zamówić vouchery do restauracji z dowozem jedzenia pod drzwi mieszkania.

 


Cały czas pracujemy nad tym, aby domowych możliwości było coraz więcej. W kolejnych artykułach będziemy przedstawiać poszczególne propozycje i najnowsze inspiracje.

Aktualne materiały dotyczące oferty Kafeterii MyBenefit znajdą Państwo w tym miejscu.  Mogą Państwo swobodnie korzystać z nich w ramach promocji platformy i benefitów wśród Pracowników swojej Firmy.

 

Może Cię zainteresować też: