Benefity na stoku – poznaj MyBenefit Skipass!

Kategoria: Benefity, Benefity dla pracowników, Motywacja i zaangażowanie, ZFŚS
Dodano: 16.01.2020

Chcąc zadbać o pozytywną atmosferę w firmie i wysoki poziom motywacji naszych pracowników, także w zimie, musimy dostarczyć im coś, co pozwoli na oderwanie się od burej rzeczywistości. Doskonałym rozwiązaniem są dobrze dopasowane benefity, ale zimą większość z nas wybiera wygodną kanapę, książkę i herbatę w domowym zaciszu zamiast wizyty w kinie czy teatrze. Co zaproponować pracownikom w tym trudnym, zimowym okresie?

Białe szaleństwo – idealne benefity na zimowe zmęczenie

benefity

Najlepszym lekarstwem na chandrę jest dobra zabawa! Kiedy za oknem pojawi się śnieg, świetnym pomysłem będzie ładowanie akumulatorów na stoku narciarskim. To dobry sposób na odpoczynek – z rodziną i przyjaciółmi, na łonie natury. Idąc w myśl hasła Bądź aktywny staramy się co roku inspirować do aktywnego wypoczynku na stoku narciarskim. Benefity kryjące się pod nazwą MyBenefit Skipass to bardzo szeroki wybór karnetów narciarskich. Można zrealizować je na najpopularniejszych stokach w Polsce, między innymi w Zieleńcu, Wiśle czy Białce Tatrzańskiej. Większość z tych ośrodków oferuje aż po kilkanaście tras zjazdowych oraz biegowych. Stoki są oświetlone oraz regularnie dośnieżane – to bardzo ważne dla zapewnienia komfortu narciarzy oraz snowboardzistów.

Gdyby plany na ferie zimowe nie uwzględniały wyjazdu całej rodziny, pracownicy mogą wybierać spośród setek propozycji kolonii lub obozów dla dzieci i młodzieży.  oczywistych obozów narciarskich w Tatrach, Karkonoszach, Austrii lub we Włoszech, aż po survivalowe czy konne imprezy na Kaszubach i Mazurach.

Dedykowane benefity od pracodawcy – dużo więcej niż gotówka!

benefityOprócz karnetów w Kafeterii pracownicy znają ciekawe oferty pozwalające zorganizować cały zimowy wyjazd. Baza noclegowa to setki pensjonatów, hoteli i apartamentów położonych w okolicy ośrodków narciarskich. W ofercie Kafeterii są także zajęcia w szkółkach narciarskich lub wypożyczenie sprzętu. Dla chcących zaopatrzyć się we własny sprzęt Kafeteria oferuje także kody wartościowe do sklepów z narciarskim asortymentem. Zakupów można dokonać tradycyjnie lub online.

Za każdą z zimowych ofert w Kafeterii MyBenefit pracownicy płacą punktami, które otrzymali od pracodawcy w ramach prezentu świątecznego lub Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Mając dofinansowanie od pracodawcy, dużo łatwiej będzie im zdecydować się na zimowy wyjazd narciarski. Tylko część kosztów pracownicy pokrywają wtedy z domowego budżetu. Wszystkie propozycje znajdą i zakupią w jednym miejscu, co jest ogromnym ułatwieniem w organizacji wypadu.

Jest karnet, jest zabawa!benefity

Szaleństwo na stoku narciarskim to wspaniały relaks i dobra zabawa dla osób w każdym wieku. Oderwanie się od codzienności w czasie zimowej szarugi ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Po zimowym wyjeździe na narty pracownicy będą mieli zdecydowanie więcej energii i dobrych wspomnień, zawdzięczając jedno i drugie swojemu pracodawcy. Skorzystają na tym obie  strony – pracownicy i firma. Dzięki Kafeterii pracownicy znajdą w jednym miejscu wszystko co potrzebne jest im oraz ich rodzinie. Dodatkowo, sporą część atrakcji sfinansują ze środków od firmy. Ten nietypowy benefit doceniany jest przez wielu pracowników. Także tych, którzy nie uprawiają narciarstwa wyczynowo!

Czy to wszystko nie brzmi, jak idealny sposób na biurową zimową chandrę?

Może Cię zainteresować też: